Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után már nem kívánok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után már nem kívánok bizonyos dolgokat, mint még elélvezés előtt, ez normális?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és az a problémám, már ha ez probléma, hogy a párommal amikor szexelünk sokkal több mindenre vevő vagyok, izgatnak bizonyos dolgok, viszont amint elélveztem, már egyáltalán nem érzek erre vágyat, szinte épphogy csak nem undorodok azoktól a dolgoktól.. persze egy fél-1 óra szünet után már akár újra kívánom őket. Tehát úgy tudnám jellemezni, hogy vannak dolgok, amik alapvetően izgatnak, de attól pillanattól kezdve, hogy elélveztem egy darabig (minimum fél-1 óra) egyáltalán nem kívánom, akár taszító is. Más is járt már így? Normális ez? Mitől lehet? Lehet ez ellen bármit is tenni?

2022. aug. 1. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Tipikus Kan vagy öcsém! Eszel, iszol, sza*sz, ba**ol, miután meg kielégítettek, le van szarva minden és mindenki. Csúny aés önző dolog ám ez! Ha igy folytatod nem lesz scajod és csak a marok marcsi marad :D Szóval szedd össze magad és tegyél ellene, elélvezel ojké, de az senkit nem erdekel h te mit kivansz, meg mit nem, de miutan eldurransz meg kényesztesd a csajod!!! vagy engedd hj szopizzon stb
2022. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
normális szerintem. Sőt mi férfiak sokan nem szeretjük hogy a dolog után még fogdossa a fütyköst a nő mert nem jó érzés ..
2022. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nőként én ugyanígy vagyok. Szerintem a hormonok befolyásolják ezt is.
2022. aug. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Mire gondolsz, eljegyzésre?
2022. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tök normális, viszont minél többet csinálod, minél tapasztaltabb leszel, annál jobban tudod ezt kontrollálni tiszta fejjel. Megoldás, hogy kanosság előtt is már letisztázod magadban ezeket, átgondolod, fantáziálsz róla, tudatosan figyelsz, még akkor is amikor már elsültél, és szépen lassan magadévá teszed a fantáziát. Őszinteség magaddal, ez a kulcs, és nem csak hirtelen felindulásból csinálni
2022. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. Sőt, sztem még sokan mások..

Az a megoldás hogy nem élvezel el. Csak amikor már biztos hogy utána nem fogtok szexelni. Van erre sok technika, hogyan lehet visszatartani. Nem mondom hogy könnyű, és nem is mindig sikerül, de lehet rá törekedni, gyakorolni. És idővel egyre jobb lesz. Nekem elélvezés nélkül is ugyanolyan élvezetes a szex. A barátnőm orgazmusa (akár egymás több) ugyanolyan kielégítő fejben mint a sajátom lenne. Van hogy egyáltalán nem élvezek el, és ilyenkor másnap még inkább rávehető vagyok bármire, ha a barátnőm kényeztetéséről van szó. Ez csak annyi, hogy beszéld meg a pároddal előre, hogy nem szeretnél elélvezni, ebben egy kicsit segíthet, pl. megálltok amikor már túl közel vagy, stb.

2022. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amúgy ahogy 6 is írja, én is így csinálom ha merészebb dolgokat próbálunk ki, amit tudom, hogy tiszta fejjel nem biztos, hogy élveznék. Olyankor addig nem élvezek el, amíg nincs vége. Ott az én elsülésem jelzi mindennek a végét.
2022. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mik azok a bizonyos dolgok?
2022. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!