Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalàs közben vagy utàna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalàs közben vagy utàna szoktatok agyalni hogy amit nyelveztetek ott màr elég sok farok jàrhatott?

Figyelt kérdés
Illetve a lànyokhoz is szól a kérdés hogy cumizàs közben nem zavarja hogy az a fallosz màr màs helyeken is jàrt esetleg?

2022. aug. 1. 15:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Az rosszabb, hogy előtted másnak mondta évekig a szeretleket, más vitte olyan helyekre, amerre még sosem járt. Megdugni, nyalni én is tudom úgy, mint más.
2022. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

köszi kérdezp, így már jobb:D amúgy igen, a pillanatot kell élvezni a gondolatokat meg kiiktatni (bár ilyen könnyű lenne)

8-as voltam

2022. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#11 Hàt én is vittem olyan helyre ahová valszeg nem fogjàk többet ,szóval irigykedhet a mostani pasija
2022. aug. 1. 16:40
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nyalnak, akkor tuti ez meg sem fordul a fejükben, élvezik, rám figyelnek és a pillanatot élik meg.

Ugyanez, mikor szopok, sose agyalok, élvezem és átadom magam a pillanatnak.


#12 pedig könnyű, legalábbis, akikkel eddig együtt voltam élveztük egymást, különben jó se lenne az együttlét.

Lehet még fiatal vagy és emiatt nem megy neked. De ez csak tipp. Bár nekem tiniként is simán ment, szerencsés alkat vagyok.


N

2022. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szoktál azon agyalni, hogy mikor kezet fogsz a haverjaiddal, lehet hogy közvetlen előtte a farkukat fogták azzal a kezükkel?
2022. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%

Nekem volt egyszer egy ilyen pasim, mint te, aki konkrétan ezt az aggodalmát meg is mondta nekem.

Abban a pillanatban felöltöztem s otthagytam.

Az volt az utolsó alkalom, amikor látott engem.

2022. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
#16 Miért nem beszélted meg vele?
2022. aug. 2. 06:43
 18/22 anonim ***** válasza:
41%

16os vagyok


Nincs miről beszélni. Akinek ennyi esze van, az legyen lapátra téve.


Van elég férfi aki nyaljon és ne kommentáljon közben.

Az, hogy valaki egyáltalán megengedi magának az efféle megjegyzést bunkóságra vall, azt meg anyukádnak kellett volna megoldania, én nem kínlódok veled.

2022. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Erős kapcsolat lehetett
2022. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére nem volt az.

Erős kapcsolat egy hülye férfival buta nőre vall :)


Lehet lepontozni 3.jára is, konkrétan leszarom.

2022. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!