Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gaz, hogy nem dugtam meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz, hogy nem dugtam meg senkit, mikor tegnap az amsterdami Voroslampas negyedben voltunk?

Figyelt kérdés
Nem igy terveztem en sem, de annyira elvette a kedvem, hogy mindenki 15 percre adott arat, es kb hulyenek neztek mikor mondtam, hogy jo-jo, de 1 ora mennyi. :D En 15 perc alatt kb a lany bugyijat sem huzom meg le alapesetben... Ez sztem annyira lealacsonyito a lanyokra nezve, hogy ok tenyleg csak egy uritos lyuk a sracoknak ott. Meg voltunk a Prostitucios Muzeumban is, ahol kiderult, hogy az atlag aktusok hossza 6 (azaz hat!) perc, es persze a lanyok mind porgetik, hogy minel rovidebb legyen... Meg az sem esett jol, hogy az audiocommentarban egy volt prosti elmondta, hogy kell a ferfiakat behorgaszni itt a lanyoknak, es mond egy olyat is, hogy a ferfiakat hogyan kell behorgaszni az ablakhoz, es utana is ad meg mindeb jo tanacsot. Hat ez is vegig ott jart a fejemben, mig ott maszkaltam fel-ala.

2022. júl. 31. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a gáz aki azt mondja,hogy gáz. Voltam már úgy kocsmában,hogy csak üdítőztem még se éreztem gáznak.

Persze 2 külön szituáció de nincs nagy különbség.

2022. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj, az még létezik? :D Nem úgy volt, hogy átköltöztették őket valahova a város szélére?
2022. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban meg ott volt... :D
2022. júl. 31. 11:20
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Meg kellett volna húznod egy-két 80 éves nénit.
2022. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Tehát szerinted lealacsonyito a lányoknak ha csak 15 percre mondanak árat és ugyanezek a lányok próbálják lefele tolni még ezt a 15 percet is.
2022. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat szerintem sokkal lealacsonyitobb ez az uvegablak mogotti prostizas, ahol mar a latszatot sem kapja meg a dolog (mert nincs ra ido), hogy van egy kis elojatek, es csak utana kezdodik a dolog mondjuk, meg ahol valakit napjaban 120 srac megdug. Ez igy konkretan elhangzott a audiokommentarban, meg mondta is a no, hogy most meglepodtok ezen, de amugy nem lett volna sokkal nehezebb erofeszites 140-et is megcsinalnia. Igen, szerintem ez lealacsonyitobb, mint amit egy lakasos prosti muvelhet... Te nem igy gondolod?
2022. júl. 31. 13:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Jah, meg ugye az esetek 95%-aban a szaxi van eroltetve. Mert az sokkal gyorsabb, utana johet a kovetkezo vendeg. A legtobb lanynal a szopas egy bizalmi dolog, nem csinaljak altalaban csak a szerelmuknek. Vannak olyanok, akik meg nekik sem. :D De ok meg azonnal leszopnak mindenkit. Amin ezen kivul meg egy olyan problema is van, hogy azt gumiban a sracok tobbsege nem szereti, es el is varja, hogy gumi nelkul legyen a szopas, amivel ugyan sokkal kisebb az eselye szexualis uton terjedo korokozok elkapasara, de megvan a lehetosege. Szerintem ez is lealacsonyito, nem?
2022. júl. 31. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezek prostik, bármikor megdughatod őket, vagyis amíg a városban vagy, akkor mész oda, amikor akarsz.
2022. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Milyen tanácsokat mondtak, hogy hálózzák be a férfiakat?
2022. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!