Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiubaratom állandóan az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiubaratom állandóan az ujjazasrol beszél. Mi a jó abban a pasiknak?

Figyelt kérdés

20 év koruliek vagyunk és mostanában sokszor említette hogy hmmm a táborban xy csajt megujjaztak vagy mit tudom én. Csak nem értem, pasikent ebben mi olyan érdekes? A "sima" dugasrol nem beszél ennyit.

L20



2022. júl. 29. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Rettenetes izgató, nagyon szexy a nedves punci, s amikor elélvez tőle a lány, az a gyönyör csúcsa.


E mellett gyönyörű a lány, aki felkínálja a punciját...


45/F

2022. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Női oldalról meg:szétkaparják a hüvelyem, nem győzök utána gombaelkenes kúpozni, marhára nem izgatott semmit, megjatszott élvezet van a hülyéknek
2022. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

"hmmm a táborban xy csajt megujjaztak"

Beszélni a dugásról sem érdekesebb. Az nem zavar?

2022. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 de ha a szpasrol vagy dugasrol aradozna, azt értenem. Mert az neki is kielégítő.

De félek nála rakerdezni mert néha kicsit úgy érzem, hogy bejovok neki.

2022. júl. 29. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Egészen biztos lehetsz benne, hogy erre megy ki a játék.
2022. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem mindig az önös érdek vezérel minket bármi hihetetlennek tűnik is. Engem kifejezetten izgatna egy kvázi idegen lányt punci/popsiba ujjazni, és látni hogy élvezi, hogy örömet okozok, hohy engedte nekem, hogy hozzáérjek. Mondjuk kevés csaj menne bele ebbe de attól még én magam el tudom képzelni.
2022. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 he84 ***** válasza:
89%
Mert sok férfi szereti és izgatja oluszban az, hogyha az ujjazás által jobb esetben még jobban nedves lesz az adott nő és örül annak is, hogy ezzel örömet okoz a nőnek. Ráadásul szexhez is jó előjáték az ujjazás, mely a férfit is, jobb esetben a nőt is felizgatja.
2022. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy, az ujjazás sem egyoldalú.
2022. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Valójában az ujjazás az nem más, mint petting, és egy kisadós petting sokszor jobb, mint maga a szex, főleg ha oda-vissza van rendesen minden. És ha egy olyan csajjal jön össze a petting, aki nagyon bejön, akkor első lépésként ez akkora siker, mintha dugtak volna, hiszen pettingnél már felfedezheti a testét a csajnak teljes mértékben.
2022. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora kamu vagy kérdező. Mi a vágyad more? :D:D:D
2022. júl. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!