Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha itt kérek véleményt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt kérek véleményt a farkamról, meleg pasiktól fogok csak véleményt kapni?

Figyelt kérdés

Lánynak álcázva magukat..


F/31


2022. júl. 26. 22:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondd Balázska, eddig hány százszor küldted szét a farokfotóidat a Gyk-s közönségnek (mert heti többször reklámozod itt a brét a különféle ninckneveiden)? És milyen sikered volt vele? Jutott punczi? Nem, nem jutott, soha nem jut. Szóval levonhatnád a tanulságot hogy teljesen fölösleges időpocsékolás az egész. Állj oda a tükör elé és gyönyörködj benne. Verd ki a saját farkad látványára. Más örömöd úgysem lesz mert ha egy nőnek meg is teszene a farkad így kép alapján amint rájönnek hogy kihez tartozik azonnal off lesz.
2022. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!