Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok kezdeményező a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok kezdeményező a szexualitásban? Ez nagyon zavaró lenne nektek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom. Azonban egyre többször mondja ezt nekem. Ha ő közeledik, sosem utasítom el és egyébként irányítani is szoktam. De valahogy nem szoktam én közelíteni felé.

Alapvetően is ő a dominánsabb a kapcsolatunkban a korkülönbség miatt én 25 vagyok, ő 37.


Ez benneteket is frusztrálna? Miért idegesíti ennyire?


2022. júl. 25. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna.
2022. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy alapvetően fogékony vagy a témára, akkor annyira nem lenne gond nekem. Nekem az a baj, barátnőm se nem közeledik, se azt nem hagyja legtöbbször, hogy én közeledjek. Na ez zavaró. Ha néha hagyja is magát, csak akkor, ha én kezdeményezek és kiharcolom. Rettenetesen fárasztó már, és nagyon jól esne, ha végre legalább egyszer ő mászna rám, mint régen. Egyszer-egyszer te is megpróbálhatod szerintem nyugodtan. :)
2022. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Elmondta egy vágyát, ha affin vagy rá akkor csináld nyugodtan. Ezért nincs ki előtt szégyellni magad!
2022. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
Engem zavarna. Kb azt sugallnàd vele, h neked csak megalkuvàs a szex.
2022. júl. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zavaró lenne ha ez rendszeres. Olyan mintha nem kívánnád a párod szexuálisan
2022. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna, olyan mintha magadtol nem akarnad
2022. júl. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kissé zavaró.
2022. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tenne jót hosszú távon!
2022. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!