Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is az a jó ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az a jó ha minél kevesebbedik partnere az ember egy lányak?

Figyelt kérdés
Ha már sok barátja volt akkor már nem érzem olyan nagy dolognak azt hogy engem választott. Olyan mintha csak egy lennék a sok közül.
2022. júl. 25. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel az erővel a nők is agyalhatnának ezen. Hogy nem értékes a partner, ha sokadik kapcsolata vagyok neki.
2022. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Nettó hülyeség.

Nem a szám határozza meg az érzések mélységét.

2022. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nőkre és férfiakra is igaz ez. Elértéktelenednek egymásnak, ha túlzásba esnek.
2022. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, ezért van a házasság.

Láthat egy nő (és egy férfi is nőből) csodálatosat bármennyit, de olyat, akihez feleségül is menne, (jó esetben) csak egyet lát.

2022. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
#2 Hanem fordítva. Az érzések mélysége határozza meg a számot.
2022. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem teljesen normális, ha a férfi nem akar kapcsolatot a falu k**vájával. Viszont a nőket vonzza az, ha a férfi jártas a szerelemben. Természetesen mindkettő eset úgy nagy általánosságban. Kivétel mindig akad.
2022. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ki hogy gondolja... aki szorong az lehet e miatt fog. Speciel én meg úgy vagyok vele, hogy 1000 pasija is lehetett előttem úgyis túl fogok tenni mindegyiken :)
2022. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon felületes gondolkodásra vall ha valaki az alapján választ vagy épp nem választ magának partnert, hogy annak hány szexuális kapcsolata volt előtte.

Igaz én nő vagyok de nem egy olyan pasival randiztam már, aki 20 feletti számot mondott. Ezzel tisztában voltam, és nem zavart soha. Az érdekelt hogy most velem van, most velem randizik, és velem szeretne lenni mert irántam vannak érzései. És nem kezdtem el a múltjában askalodni annál többet mint amennyit szükségesnek vélek tudni. Pont azért mert tisztelem ennyire a partnerem és szeretem, meg megbízom benne. És ez szerintem közelebb van a normalishoz mint ha valaki komolyan egy ilyen felületes és amúgy a kapcsolatra nézve nulla befolyással rendelkező információ alapján dönt.

2022. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Minden pasi egy apácára vágyik, aki egy kurtizán tapasztalatával rendelkezik. Lámák.
2022. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is ezt mondta a férjem, hogy boldog amiért ő a második. Az első egy tiniszerelem volt, szinte gyerekek voltunk. Ő az első igazi férfi az életemben és ennek ő is örül.

Egy nőnek érzelmileg más a szexualitás mint egy férfinek. Ezért nem lehet a partnerek számát sem összehasonlítani.

2022. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!