Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki csak igy kommunikal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki csak igy kommunikal, hatso szandek nelkul? N

Figyelt kérdés

Van olyan ferfi, aki beszelgetes kozben "csak ugy" hozzaer tobbszor egy lany combjahoz? Vagy finoman megpaskolja mikozben nevet?

(Nem vagyunk kozeli viszonyban, nem is ismerem regota)


2022. júl. 24. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy meleg simán csinálhat ilyet ha neki ilyen a stílusa.
2022. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az arcocskáját paskolnám meg izomból az ilyen taperoló gyökérnek.
2022. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is mindeféle hatsú szándék nélkül dugok meg nőket.
2022. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akar valamit, vagy csak szeretne.
2022. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hááát…. Az necces, mert a comb az elég intim. Elképzelhető hogy csak tudni akarja a reakcióidat egy-egy következő lépéshez. Combot érinthetni egy kicsit tán túl bátor, és elég egyértelmű válaszokat válthat ki. Bár nem ismerjük a szitut, nem derül ki túl sok info a kérdésedből sajnos. Nehéz így mondani bármit is. Hol történt ez? Ki ő, milyen jellegű vele a kapcsolatod (tanár, edző, felettes, kolléga, doki)? Te hogyan viszonyulsz hozzá? Mi az amit igazán tudni akarsz?
2022. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!