Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan késleltessem a magömlésem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan késleltessem a magömlésem?

Figyelt kérdés
Mostanában ritkán vagyunk együtt a barátnőmmel,gyereknek jön a foga stb....és nagyon ki vagyok éhezve. Ezért mikor végre jut időnk szexelni hát nem bírom valami sokáig sajnos.Hozzáteszem hogy mindig kapok szex előtt egy jó fél órás orális kényeztetést és már ott majdnem végem van. Mikor edzésben voltam jobban bírtam de így....Van valami ötlet javaslat hogyan lehetne kicsit jobban bírnom?Más is járt már így?

2022. júl. 21. 15:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy nagy hülyeség, hogy verje ki. Mikor le is pippanthatja a nője
2022. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Verd ki rendszeresen.
2022. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

"Ez egy nagy hülyeség, hogy verje ki. Mikor le is pippanthatja a

nője"

ha nem tűnt volna fel, alig jut idejük egymásra. szóval ha végre igen, nyilván nem fogják egy szopással beérni

2022. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%
13-as Akkor menj oda és segíts neki késleltetni hátha úgy sikerélménye lesz a barátunknak . És persze nem utolsósorban neked is. 😆😁
2022. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
14 gratulálok az építő jellegű kommentedhez. óvoda.
2022. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
Gondolj ilyenkor Mészáros Lőrincre meztelenül. Szerintem napokra elmúlik minden szexuális gondolatod.
2022. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16 Ne bíztasd már ilyenre mert akkor még végleg megszűnik a libidója :D
2022. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Összpontosítás általában segít, esetleg amikor elmennél, csípj a fenekedbe. Nekem ez vált be.
2022. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%

⛔️ Ez a tanács egy PONÓSTÓL van :

⛔️ Csapd meg a péniszed (a 4 ujjaddal, a körmös oldalával), az el fogja mulasztani az ingert.

2022. júl. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!