Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikortól számít tágnak egy pun*i?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít tágnak egy pun*i?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek ujjazás közben befér 3 ujjam is és ráadásul elég vastag ujjaim vannak. 90% ,hogy 4 ujjam is be menne.

De az ő véleménye az , hogy nem tág a puncija , szerintem téved.

Szerintetek?



2022. júl. 17. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Ez szerintem már az

Ettől én nem tudnék elmenni

2022. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha ekkora a barátnőd puncija, akkor ott bent harangozni is lehet :) Definíció: Az a tág punci, amit a kukim nem tud kitölteni szex közben. Ha nagyon széles a farkad, akkor jó lehet nektek, átlagossal, vagy az alatt meg nem. Fontos egy párnál a kuki-punci komoatibilitás.
2022. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Fél kettőtöl fél négyig.
2022. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy izom.

Alapból tudnia kell 10 centisre kitágulni, ekkora egy baba feje.

Az, hogy éppen milyen állapotban van, sok mindentől függ.

Aki meg nem ért hozzá, az inkább ne dugjon bele semmit, előbb járjon utána.

2022. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 ujjam is befér
2022. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha edzi az intim izmait, akkor sokkal hamarabb visszaszűkül szex után. Akinek laza az izomzata, annak lassabban. 30-40 partner után mondhatom, ez a méret tök átlagos, amennyiben izgalmi állapotban megy be ennyi, ha viszont alapból, akkor az már tág.

Ellenben, azt is meg kell említeni, akinek ekkora tágulás nem probléma, az szülések után nagyon figyeljen a sportolásra, az intim izmok tornáztatására! Mert különben esélyes, annyira tág lesz, hogy még a Bécsi gyors is befér majd. De lehet, még a visszhang is többször kihallatszik belőle. (nejem is így járt két gyerek után, nem csak aranyere lett szülésnél, hanem később hüvelyi sérve méhsüllyedéssel. Mára nem szexszel, nincs rá igénye. De amikor még igen, szülések után nem csak 3-4 ujjam fért be, mint ismerkedésünkkor, de már az öklöm is befért, amikor nagyon felizgult)

Még egy tipp: az ilyen könnyen táguló nőkkel közösülés előtt nem ujjazz, ne használjatok méretes segédeszközt, akkor szorosabb lesz közösülésnél. Ha nem közösültök, akkor pedig hajrá a kedvetek szerinti játék. ;)

2022. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha a pótos ifa megfordul benne..
2022. júl. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ilyen puncit kitölt a farkam.
2022. júl. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szexet elvezed vele?
2022. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Istvan485 ***** válasza:
Amikor az okkol is belefer!!!
2022. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!