Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak ez nem rossz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak ez nem rossz?

Figyelt kérdés

Mikor szex előtt áll a farkuk pl csókolózás közben vagy ha a nőt nyalják?

Mert utána nyilván van behatolás, de előtte nem rossz nekik?



2022. júl. 16. 10:22
1 2
 11/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
úgy képzeld el mint amikor tekergeti az orrodat a tüsszentési inger, aztán végre sikerül tüsszenteni. Csak kb 10x erősebben.
2022. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána van behatolás, akkor nem rossz. Az a rossz, ha mondjuk csókolózunk, a lány tapogatja, feláll, a többi meg elmarad...
2022. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az nem rossz, nagyon is jó érzés, csak akkor már kell figyelnünk arra, nehogy véletlenül elsüljön ettől.
2022. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Ujjazgatós Farkas ***** válasza:
100%

Csókolózás közben eléggé zavaró. Mert kicsit olyan, mint ha éppen csókolóznátok és egy harmadik fél beköszön, hogy "hali, én is itt vagyok". Kellemetlen érzés.

Nyalás közben már egész jó érzés ha közben áll.

2022. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Arról nem tudok nyilatkozni, hogy a férfiak számára ez milyen érzés lehet, mivel nő vagyok. Viszont azt elmondhatom, hogy számomra határozottan izgató, plusz imponál is nagyon, ha csak csókolózunk, vagy simogatjuk egymást, és érzem közben lent, hogy a pasinak már ennyitől keményen áll. :)
2022. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!