Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő annyira akar orális szexet adni a parjának, hogy a "kell" jelzőt használja?

Figyelt kérdés
A minap ültem a villamoson és egy beszélgetésben az hangzott el, "nagyon kell szopnom". Elnyújtott volt az sz betű, így azt hittem "szarnom" lesz, de meglepett. Ekkor ötlött eszembe a kérdés. Lehet e ez legszükséglet?
2022. júl. 15. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Pasiknál is létezik, hogy ráfüggnek a nyalásra. Azért, mert a másiknak csinálod, még lehet, hogy legalább ugyanannyira élvezd. Vagy jobban is, mintha neked csinálnák.
2022. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet annyira szeretni, hogy minden nap csinálja valaki. De azért lét szükségnek nyilván nem nevezném.
2022. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyen emberek. Egyszeruen szeretnek sezxelni, és nekik az adott orál alap része a szexnek. Igy ossze lehet kotni a kettot, hogy már "kell" neki szopni (vagy épp nyalni). Amíg volt csajom, én is mindig mondtam neki, hogy már alig várom hogy lemehessek es kinyaljam (mondjuk ha epp megvolt neki). Egyszeruen szerettem ot, szerettem a szexet vele, szerettem kényeztetni, és orom volt látni, hogy élvezi és feltuzelodik. Gondolom a holgy is ugyan így értette valahogy.
2022. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az sssszarni akart lenni
2022. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyan ez a tapasztalatom ahogy a 3as írta. Ha valakit szeret az ember mindent megtesz azért hogy örömöt szerezzen a másiknak. Viszonzás nélkül is akár.
2022. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, velem is előfordult már. :)
2022. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!