Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy ha a barátnőm minden szex előtt fürdik?

Figyelt kérdés
Nyilván nincs azzal baj hogy teljesen tiszta szeretne lenni, de amikor már nagyon forró a hangulat és kezdenénk belemelegedni a dologba, benyögi, hogy gyorsan elmegy fürdeni. Kicsit lelombozó.

2022. júl. 15. 08:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
Az normalis. Viszont az nem ha te nem !
2022. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is csak ugy volt képes szexelni, ha elotte frissen vagyunk furodve. Soha egy év alatt nem volt spontán sex. kés, hogy valaki tisztálkodik, de valahol azért néha jol esne, természetesen ha passzívabb a nap és nem vagy agyon izzadva-ertelemszeru- egy kis spontán szex. Egy kicsit megértem a kerdezot.
2022. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen normális. Nálunk ez alap, mindkét fél részéről.
2022. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj be vele te is, akkor nem lesz lelombozó.
2022. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
17%

Elsőre tényleg menj be vele, és fürdesd le.

De ha utána újból szex van, akkor miért kellene ez előtt is lefürdeni?

Csak lemossa a feromonokat, nagyon lelombozó így.

Ez így már kényszer, ezt nem szabad akaratából csinálja.

2022. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem mi ebben az idegesítő🤣… Ezt simán bele szőheted a spontanitasba ha követed a fürdőszobába, ahogy előttem is írták. Egy idő után valószinűleg el is lazulna, lehet hogy csak némi gátlásosság van benne, mindenkiben van, emberek vagyunk, empátia is van a világon. Használhatnád a kreativitásod, támogathatnád hogy ne érezzen feszkót, könnyebben ellazulna esetleg. És elvárások helyett, bánhatnál vele úgy, ahogy egy nővel bánni illik.
2022. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem szertné ha követném őt a fürdőbe, ő tényleg csak gyorsan le szeretne tisztálkodni előtte. De szerintem egy nap háromszor vagy akár többször is akár, fölösleges. Úgy meg főleg ha egész nap otthon vagyunk.
2022. júl. 15. 10:12
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Néhány éve halt meg egy fürdési kényszeres lány emiatt.

Igaz, hogy ő a végén már napi 20 órát fürdött.

Tudta magáról, hogy kényszeres.

2022. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Bróbáltál vele erről beszélni? Kiderült számodra, hogy ezt mért csinálja, mért ennyire fontos neki? Te levezetted neki az elképzelésedet erről? Biztos vagyok benne hogy erre létezik valami megoldás.
2022. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy ő tisztaság mániás és hogy fürdés nélkül nem szeret szexelni.
2022. júl. 15. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!