Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi volt a legtöbb, ahánysz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a legtöbb, ahányszor egy nőt egy menetben kielégítettél ?

Figyelt kérdés
Nekem öt golt. Egy 40 éves csajszit elégítettem ki ennyiszer egy óra alatt, pedig nem us versenyeztem ezért.

2022. júl. 15. 06:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
8x
2022. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
9
2022. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
én 10 perc alatt el tudok menni 3-4x... akkor az egy órára... szerinted hányszor?
2022. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

habár nem 1 óra volt, de mondhatjuk egy tartalmas menet, ott a rekord páromnak 8 volt. Szerencsére könnyen jön neki és ha be van indulva 3-4-re is képes, de a 8nál már tényleg mindenféle segédeszközt bevetettem.


Viszont neki a csúcsa egy éjszaka alatt kb 25 volt, de az egy nagyon felfűtött és jól időzített swinger házibuli volt, ahol párom szerencséjére volt egy pasi aki mestere volt a nyelv- és ujjtechnikáknak. Az ő varázsnyelve segítségével párom legalább 15-ször elsült csak előjátéktól és életében elsőnek sikerült elérnie a spriccelést is, sőt, nem is egyszer, legalább 6szor aznap este. Kicsit féltékeny vagyok a srácra, mert olyat tudott mutatni a páromnak, ami nekem még nem sikerült, viszont nagyon örülök is, mert azóta a párom nagyon nyitott lett az előjátékra és szeretné, hogy én is megtanuljam a trükköket.


Ami nagyon durva, hogy egy igazán felejthetetlen éjszaka mennyire megváltoztatja, kivirágoztatja a szexualitást valakinél, főleg talán egy nőnél, akinek elsőnek orgazmusa 25 éves korában volt, úgy, hogy 18 éves kora óta kapcsolatban élt.

2022. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, hogy a csajszit a 4 elélvezéssel már kínzom, ezért zártam egy ötödikkel a dugással. Ez a mennyiség a férfiaknak felfoghatatlan. Azt meg végképp nem értem, hogy miért versenyeznek egyesek ezzel, mert szerintem az elélvezések száma és az együttlét minősége nem korrelálnak. Nekem férfinak régebben az számított, hogy meddig dugok, ma már elsősorban az érdekel, hogy a partnernő jól érezze magát, ill. a női test szépségét kiélvezzem, a dugáspk és elélvezések száma már nem annyira érdekel, hiszen az ágyon bárhányszor kiverhetem a farkam.
2022. júl. 15. 14:32
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Jól beszélsz kérdező.

Én mondjuk sosem az irgazmusdarabszámra hajtottam egy lánnyal, hanem az volt a fontos, hogy odáig hogy jutunk el :-).

Maga az elélvezés csak 20 sec az egészből a végén. De előtte meg az 1-1,5 óra élvezkedés, nyalás (popsi is mindíg) amit preferáltam.

69-ezve jó sokáig. És hogy ki hászor élvez el közben az 28-adrangú kérdés.

Szóval igen. A játék, a hangulat az átengedem magam neki, hadd élje ki magát úgy ahogy neki jól esik, vagy üljön bele és azt csinál amit akar, ott van, az övé, magának csinálta, használja-élvezze ahogy akarja.

Nem uralkodni szoktam rajtuk.

2022. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
3 vagy 4.
2022. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Lányként válaszolok. Nekem a legtöbb 14 volt. De egy 20 perces menet alatt előjáték nélkül is el tudok menni 5-6x.
2022. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Azok a lányok, akik nem "tudományoskodva" az orgazmusra koncentrálnak, hanem elengedik magukat teljesen, na ők tudnak elmenni x-szer rövid idő alatt, bár ehhez kell egy olyan pasi is aki nem megtanulásból nyal vagy dug és nem görcsöl.
2022. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%

A nőknél bármi előfordulhat. Nekem két ilyen esetem volt, ahol un. halmozott orgazmusok jöttek egymás után láncban. A

nő. 30 körüli volt. Az előjáték során, nyalás, ujjazás, 45-ször elélvezett! Dugás közben együttesen elérte a 96-ot!! Annyira be volt indulva, hogy ha a csiklójához nyúltam, abban a pillanatban robbant.Többször átélte a kishalál állapotát. Talán 1,5 óra volt a játék. Utána azonnal elaludt.

A másik 50 év körüli volt. Ez egy spriccelős punci volt. Ha főzés közben a konyhában megfogtam a csiklóját,közben megcsókoltam, azonnal össze spriccelt mindent. Nála előjáték semm kellet, 1 percen belül élvezett, spriccelt. Ameddig dugtam addig élvezett. Nála is volt a kishalál állapota. Vele voltam egy 3 csaj, 4 pasi szexbuliban.alig ivott valamit, annyit élvezett a sok fasztól, meg a csajok puncinyalásátol, hogy az alátett 2 törölköző totál elázott a sok sprictől. A két csaj csak nézte,hogy mennyit élvez. Itt nem számoltam az élvezések számát, de 100 felett lehetett. Annyira önkívületi állapotba került, hogy nem emlékezett arra, mikor másik pasi dugta, vagy csaj nyalta.

Szóval csodák mindig vannak, de nagyon ritkák. Nekem szerencsém volt.

2022. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!