Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a sok fétis ezen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok fétis ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Sokszor szoktam itt tekergetni,de manapság nagy téma lett a zokni/lábfétises írás..miért lett megint divat fiúk?

24l



2022. júl. 14. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

engem nem vonz, bocs, kivétel vagyok ;)


45/F

2022. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem megint hanem még mindig. KB 3-4 ember aki nem bír magával. Csak ezt 10 profilból csinálják. Amúgy meg a szokásos arc nélkül lehetek perverz dolog miatt
2022. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Na én felvállalom! Ha mer írni valaki!
2022. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mkdir ***** válasza:
78%
A kettesnek igaza lehet. Bár én azt is hozzátenném, hogy a mai kisgyerekek inkább szexelnek zoknikkal, bugyikkal, vagy egymással mint hús vér nőkkel. Az egyik betéteket dug a hóna alá, a másik recskapajtast keres, de semmi b**ulás! A harmadik csak le akar sz*opni egy másik faszit, a negyedik azt akarja hogy a lányok férfinek vegyék úgy hogy női ruhába bújik... Stb. Hosszú ez a szomorú sor, hogyan lesznek a fiúk férfiakból langyijózsik.
2022. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 08:58


Férfi vagyok!

2022. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hazudnék, ha kijelenteném, hogy nem vagyok lábfétises, persze csak a női lábak izgatnak engem férfiként, ugyanakkor nyalogatni, szopogatni nem tudnám, legyen akármennyire is ápolt. A csiklandozás viszont oké, de az visszafelé is, ha nekem csinálja lány a mezítlábas talpammal, na de persze csak ismerősi körben. :)
2022. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert itt arc nélkül vállalhat mindenki mindent.

Tatooine lett ez a kategória. (Aki érti, érti. :D)

2022. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Egyszer azt olvastam erről, hogy a lábfétis azért nyerő, mert nincs benne veszély, hogy pl.: baba lesz belőle. A női dominancia is megmutatkozhat ezáltal pl.
2022. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert szeretem. Azért vonz
2023. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!