Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak ti miért veszitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak ti miért veszitek meg a nők/lányok használt fehérneműit?

Figyelt kérdés
Mi ebben a jó nektek,nem kötekedés csak megérteni szeretném hogy mi az oka. Köszi a normális válaszokat 20L.

2022. júl. 13. 09:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak a rajta lévő puncinedv és punci illat miatt. Kevés jobb dolog van a világon, mint a punci. Ja, én nem vettem ilyet, csak gondolom ez motiválja a vásárlókat 🙂
2022. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Erről szerencsére most hallottam először. Biztos izgatja a fantáziájuk, hogy ahoz punci ért. Ha belegondolok, nekem is segítene beindítani a fantáziám, ha egy számomra szép lány bugyiját megkapnám. Mondjuk pénzt nem adnék érte.
2022. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is izgató egy vonzó lány nedves, punci illatú bugyija. Egy volt kollegina bugyiját is találtam már meg a náluk rendezett összejövetelen. Na, az durván beindított 😋
2022. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Tőlem lehet vásárolni :) 22/l
2022. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Van valaki aki eladja a bugyijat:)?

Lanyok!:)

2022. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mindig van
2023. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Én vennék ha csinos szép a lány és max 25 éves de csak nagykorútól! Nem muszáj személyesen de azrét látnom kéne hogy kié ki hordta!!!!!
márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Olyanok mint a kanos kutyák.

Beindítja őket a nőstényszag

N

márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Sziasztok! Én is vennék használt bugyit, ha adsz el írj privit, köszi! :)
aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vennék.tinitől spermásat irjatok max 25 évesig
tegnapelőtt 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!