Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találtatok már olyan fórumot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtatok már olyan fórumot, ahol lehet szexuális témájú kérdéseket úgy feltenni, hogy nem törlik le (társkeresés vagy csevegés szándékának alapos gyanújával), mint itt?

Figyelt kérdés

A HUSZ-t az indexen ismerem, de nagyon gyér. Hol találok olyan, fórumot, ahol tényleg tabuk nélkül lehet dumálni mindkét (és még ahány adódik) nemmel?


A GYAK úgy látom retteg attól, h emberek csevegjenek egymással itt. Nem győzi elég gyakran kiírni nekem, hogy ez nem csevegős oldal. :( Arrrgh!



#fórum #no-gyak
2022. júl. 11. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Chat.hu
2022. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Re 1: elkeserítő tapasztalataim voltak. Paradox módon idegenekkel nem akarnak a felhasználók beszélgetni. Inkább fórum lenne jó, ahol tényleg az szól hozzá a kérdéshez, akit érdekel. Nem érzi magát megbántva az, akit nem érint. Akit meg érdekel, azzal lehet bővebben beszélgetni.
2022. júl. 11. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Látom nem vagy rutinos "fórumozó"!

Egy indító kérdés után is lehet rövid időn belül, úgy összerúgni a port. Hogy azt se tudod hogy ki, ki miat, miért kezdett anyázni!

2022. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Re 3: nem. valóban nem vagyok egy rutinos fórumozó. Abban bízom, hogy az anonimitás leple alatt lehet találni olyanokat, akik őszintén megnyilatkoznak bi-zonyos kérdésekben. :) Amúgy a Te válászod sem én pontoztam le. Nem is tudom, hogy miért húzta le bárki is. Nekem segített. Kipipáltam zölddel.
2022. júl. 11. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Goldengate, eropolis. Ott nem törlik az ismerkedési célú kérdéseket, mivel eleve ezt a célt szolgálja az oldal. A GyK meg nem 😃

Ettől még ugyanilyenek lesznek az arányok mint itt.

2022. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt is van ismerkedős fórum.

Hogy szex lehet-e rajta, azt próbáld ki.

2022. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!