Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen sűrűn szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen sűrűn szoktatok egyéjszakás kalandot keresni?

Figyelt kérdés
Gondolom itt a fiúk vannak többségben akik igen de kíváncsi vagyok lányok mégis mennyire keresnek vagy kerestek.

2022. júl. 10. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Sosem kerestem, megtalált az magától :D
2022. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Volt többször is.

Most is keresek de valahogy nem akar összejönni.

Nem csak 1éjszakara hanem szeretőnek vagy komolyra is. Valahogy mindig az idióták találnak meg. Van ilyen.

2022. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2 es en szivesen ismerkedek veled:)
2022. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Keresni nem nagyon szoktam. Nő vagyok. Tulajdonképpen csak annyi a dolgom, hogy eldöntöm akarom-e, és válogatni.

A nyári időszakban gyakrabban. Havonta 2-3 alkalommal. Télen ritkábban.

2022. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

20 éves korom óta egyáltalán nem keresek, nem igénylem, nem akarom, sőt taszít is a gondolata és nem is nagyon menne már nekem szerintem.


20 éves korom előtt volt 2-3 év, amíg kalandozgattam-de ez sem bulikban vagy vadidegenekkel történt. Volt azért olyan, hogy valakivel csak 1× szexeltem ilyen-olyan okból, de leginkább csak hosszabb-rövidebb szexkapcsolataim voltak.


27

2022. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szingli vagyok, es épp olyanom van, es meg a pasi is arra erdemes, akkor benne vagyok. Nyaron tobb ilyen van.
2022. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!