Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első sex reakció?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sex reakció?

Figyelt kérdés

Szerintem azért elég alap dolog, hogy a férfiak/fiúk (kortól függ) első alkalommal igencsak hamar elsülnek.


Ilyenkor mi volt a nő reakciója?


Hallottam már kínos sztorikat is (kinevette, otthagyta), de normális esetben azért szerintem ezt tudja mind2 fél, és folytatják máshogy tovább.


2022. júl. 10. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Én fél órát bírtam anno, barátnőm is elment közben
2022. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Illik adni második lehetőséget
2022. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Második, sokadik lehetőséget annak adnak akihez érzelmileg is kötődnek. Aki csak értelemmentes dugópajti ott nincs több dobás - bármikor csettintésre leakasztanak helyette öt másikat.
2022. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság, én sem sültem el hamar az első alkalommal, ezt az urban legendet leginkább az Amerikai Pite hozta be, amikor a csávó már attól elsült hopgy csak hozzáért a csajhoz, de a valóság más.
2022. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sültem el egyáltalán, nagyjából annyi ideig tartott mint később is bármikor. Gyakorlatilag ha nem olvasnám itt naponta 10szer hogy "az elsőnél 3 perc alatt fogsz elsülni" nem is tudnék róla hogy ez egy kikezdhetetlen törvény.
2022. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki akkor élvez amikor tud vagy akar, ahogy az jo neki. A normális az, hogyha a férfi gyorsan elélvez. A nő meg foglalkozzon a saját orgazmusával.
2023. jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!