Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak első sorban a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak első sorban a nők szépségéhez vonzódnak. A nők is a férfi "szépségéhez" vonzódnak vagy ha nem, akkor mihez?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a férfiak vonzalma egyszerű. A szépséghez vonzódnak.

A lányokról viszont ezt nem lehet elmondani. Ők sokkal bonyolultabban vonzódnak a férfiakhoz. Szeretném kézzel foghatóbbá tenni, hogy vajon a lányoknak mi vonzó a férfiakon/férfiakban. Hogyan lehetséges, hogy a férfi egy szép nő látványára könnyen felizgul, míg egy nőnek nem elég egy vonzó férfi látványa, ahhoz, hogy felizguljon?


2022. júl. 9. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Egy férfitől nem elfogadott mèg a nők részéről se nagyon, ha mély érzelmű, a férfinek “kemènynek” kell lennie mindig, mert a nő akkor érzi magát biztonságban, miközben azért legyèl gyengéd és megértő, a nőknek nem az a férfi kell, akinek mindegy csak legyen mellette valaki, hanem az a férfi kell, aki önmagának is el van… ritka manapság az ilyen, nagyon ritka.
2022. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak a férfiaknál, a nőknél is számít a kinézet, csak utána a többi.
2022. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tudok izgalomba jönni egy férfi látványától. Sosem tudtam.

Nekem a vonzódás több lábon áll. Valamennyire fontos a külső, de összességében nem elég. Mondjuk egy alkalmi szexhez még elég is lehet…

Számomra fontos az értelmi képesség. Kellemes hangszín. Érdekes stílus.

Nem igazán tudom ezt megfogalmazni. Vagy megfog egy férfiban valami, vagy nem.

2022. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Más nő nemtudom,hogy van ezzel. Nekem számít a kinézet. De nem egymodell külsejű férfi vonz, hanem olyan, aki -nekem- bejön. Küllemével, kisugárzásával, mindennel együtt.

Elsőre én kicsit rácáfolnék. Mindig is mély érzésű társra vágytam. Nem vonz a keménység.

Minél kedvesebb, érzelmesebb, minél jobb ember, annál jobban vonz. Nekem ez az igazi biztonság.

2022. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a kinézetéhez, a személyiségéhez, a szexuális felfogásához
2022. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ötös vagyok: alap hogy az eszéhez is :D buta emberekkel nem tudok mit kezdeni
2022. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pasi akire ha ránézek, azt mondom ejha, de ha megszólal és egy egoista barom, vagy tirpák hát baszhatja.
2022. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
A nők sokkal inkább a férfi külsejéhez vonzódnak, mint fordítva.
2022. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

"A nők sokkal inkább a férfi külsejéhez vonzódnak, mint fordítva."


Szerintem meg inkább fordítva. Meg úgy eleve, egy férfi igazából nem tud a azó szoros értelmében "csúnya" lenni. Na jó van kivétel, amikor tényleg bűnronda, az esetek nagy részében viszont inkább az ápolatlanság, meg az elhanyagoltság, ami visszataszító. Szerintem egy kevésbé jóképű férfi, ha normálisan ápoltan jelenik meg valahol, és stílusosan fel van öltözve, ügyel az apró részletekre, több esélye van, mint egy jobbképű, hanyag, ápolatlannak.

2022. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A külső is fontos. Pl volt egy csávó aki tök nagy dumás volt, jó fej is volt, de kb 160 centi volt, meg ugyan ennyi kiló is huszonévesen, és az egész külseje valahogy koravén meg slampos volt. Hiába tartottam tök jó embernek, az ég világon semmit nem mozgatott meg bennem így.

De az meg szintén kevés ha valaki mondjuk olyan mint egy cimlapmodell viszont egy épkézláb gondolata nincs semmiről, és nem lehet vele beszélgetni mert műveletlen tuskó. :D

A kettőnek valahol fél úton kell talalkozni.

2022. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!