Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normálisak ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normálisak ezek a fétisek?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok és nagyon elszomorít, hogy felizgulok egyes dolgokra holott szerintem nem normálisak. Mit tegyek, hogy ne legyen emiatt bűntudatom? Nincsen párom.

Szóval a fétisek: 1. tetszik ha egy férfi kopasz legszívesebben nyalnám a fejét és simogatnám, puszilgatnám egész nap 2. Szeretek bugyiba pisilni egyszer megis nyaltam a sajátomat (bár inkább maradtam a csak bepisilésnél)

3. Tetszenek a normális egyenruhák (farmer+ing+nyakkendő) erre nagyon felizgulok

4. Fenekelés, kötözés (tudom, BDSM) + megnézem a férfiak fenekét

5. Ráncok, borostás arc


Ezek mennyire normálisak? Valaha is ki lehet belőlük gyógyulni?


Kérlek csak akkor válaszolj ha normális véleményed van! És nem troll a kérdés mielőtt bárki azt hinné!

Köszönöm :)



2022. júl. 8. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Írd már meg légyszives, mennyi privátot kaptál.
2022. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Nincs gond veled.


Kopasz pasi izlés dolga, csakúgy, mint az érettebb arcvonások.

A formális öltözék férfiakon sok nőnek vonzó.

BDSM meg szinte már divat.

Pisis játszadozás tényleg már kinky, de ezzel sem vagy egyedül.

2022. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok privát üzenetekre. Egy normális volt arra itt válaszolnék, hogy nem volt még párom más dolog miatt nem is szeretnék. Szóval nem nyomom el magamban. Volt ami már gyerekként jött de van ami pár éve. Köszönöm aki segíteni próbált. Kettesnek is köszi, ment a zöld.
2022. júl. 8. 20:06
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Ezek közül csak a ránc furi nekem.
2022. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Azért aki normálisan ír privátot, annak válaszolhatnál, nyugodtan!
2022. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Válaszolok, amint lesz időm. Csak összeszedem a gondolatom. te küldtél privit kedves utolsó? Úgy értettem ajánlatokat nem kérek.
2022. júl. 8. 20:29
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
És mi a helyzet a kövérekkel?
2022. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Úgy érted, téged kötözzenek ki és fenekeljenek el?
2022. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ezekkel semmi gond! Nagyon sok férfinak, nőnek vannak mások által nem hétköznapinak titulált vágya, "fétise". Nekem is van pár ami mások szerint fura. Én úgy gondolom ezek közül egyik sem annyira extrém, hogy valami baj lenne vele. Találj hozzá partnert és éld meg ezeket a vágyakat! Nem gondolom, hogy ezek közül bármelyik miatt is szégyenkezned kellene. Hiszen pl. a bepisilést sem nyilvánosan, mások előtt csinálod. Ami meg a hálószobában történik, az senki másra nem tartozik, senki más nem tudja így nincs miért szégyenkezned. Fiatal vagy. Találsz rá partnert, ha akarsz. Én azt mondom éld meg ezeket, ne fojtsd el, ne szégyenkezz miatta.

50+Ffi

2022. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó:)
2022. júl. 8. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!