Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok szeretitek lenyelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok szeretitek lenyelni vagy inkabb arcra?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 00:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt szeretem, ha otthon vagyunk jöhet bármikor az arcomra is, de máshol sokkal jobb (tisztább) lenyelni, nem kell tisztálkodni, vagy attól tartani hogy valahol ott maradtak a "nyomok".
2022. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt szeretem. Én szeretem az ízét is, de azt is ha rám jön. Hajba annyira nem jó kapni, de "balesetek" előfordulnak. :D
2022. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szájba kapni és lenyelni sokkal jobb szerintem, de elsősorban leginkább a praktikussága miatt, azaz hogy hamarabb megvan, nem tud félremenni ilyenkor, nem kell takarítani utána, ilyesmi. Illetve a másik lényeges ok még, hogy a fiúknak tetszik általában, ha a lányok lenyelik a végén, ezért aztán lányként is jóleső érzés megtenni nagyon. :) Az íze viszont inkább semleges, szóval csak azért önmagában nem sokan ennének rendszeresen ilyet szerintem. :)
2022. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi nő nem köpköd
2022. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lenyelni.
2022. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!