Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből veszi észre egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből veszi észre egy idősebb férfi, ha egy fiatal lánynak is tetszik, csak próbálja nem mutatni annyira?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 10:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Folyton flörtölget velem, vagy nem tudom minek hívjam. Én nem nagyon viszonzom szavakkal, de valamiből tuti levágja, hogy nekem sem közömbös.
2022. júl. 6. 10:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érezni lehet az ilyesmit, meg látni a másik tekintetéből! :) n
2022. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet a sok mosolygas miatt?
2022. júl. 6. 10:26
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Baromi unalmas. Dugasd már meg vele magad, mert herótom van tőled.

Egy idősebb pasi egy pillanat alatt levágja, ha bejössz neki. Teljesen mindegy mennyire leplezed, ez ordít egy ilyen kislányról

2022. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedésed, testbeszéded. Hogy nem utasítod el csak mosolyogsz rajta stb.. Minden elárulja. Nem tudod leplezni.

L

2022. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha letérdel előtte és szájjal kényezteti az azért elég konkrét jel.
2022. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jó emberismerő vagy akkor egyetlen apró jelből, szemvillanásból, mozdulatból is pillanatok alatt olvasol a másik gondolataiban. Ha ez még erős eq-val is meg van toldva még azokban a gondolataiban is amik fel sem merültek benne, nem is tudja saját magáról.

Amúgy nem értem a kérdésedet... ha a történetben az idősebb pasi vagy akkor most nem tudsz olvasni a jelekből vagy mi? Ha a fiatal lány akkor meg biztos lehetsz benne már rég észrevette a fickó ha nem 0 km-s rutintaslan. Ez viszont nem jelenti automatikusan azt hogy meg is akar búbolni.

2022. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te a Férfi vagy vagy a lány?

Én ugyanúgy vagyok,csak én vagyok a lány aki nem mutatja iin, hogy bejön neki az idősebb pasi.

2022. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7

Hidd el, hogy o fix akarna k.rni. Ez nem is merult fel bennem kerdeskent.

2022. júl. 6. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!