Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több napos fesztiválon mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több napos fesztiválon mekkora eséllyel szoktak dugni csajcsoportok tagjai?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a “csajcsoportok”?
2022. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Fiatalabb koromban sok fesztivalra jartam, es hat eleg sok csavoval dugtam
2022. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2


sok az mit jelent?

2022. júl. 5. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
2-es válaszoló, hogy lehetett téged felszedni? Szerintem sok fiú örülne néhány hasznos tanácsnak. Vagy te vadásztad le a fiúkat? :D
2022. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Úgy 5-10 évvel ezelőtt annyi fesztiválra jártam, hogy nyár végére tele volt a csuklóm karszalagokkal.

De nem csajcsoportban mentem. Vagy egyedül, vagy egy-két haverral

A fellépők igazából nem érdekeltek. Csak pasikat vadásztam

2022. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lazy Lover ***** válasza:
35%
Nagy szerinted minek mennek oda? bulizni meg sexelni
2022. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Aki nyitott rá az fog, aki nagyon nyitott rá az meg nagyon sokat fog :)

Aki meg konzervatívabb típus az nem fog. Pont úgy ahogy egy nyaraláson, vagy szimpla szombat esti bulin sem tenné. Egy "csajcsoportban" meg mindenféle van. Attól hogy valaki elmegy egy fesztiválra még nem jelenti automatikusan azt hogy végigkefélte az egészet, vagy egyáltalán bárkivel is dugott volna.

2022. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!