Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyiért hagynátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért hagynátok, hogy nyalják a talpatok lányok?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsi vagyok mit szólnátok ha egy számotokra amúgy szimpatikus srác megkérdezné, hogy kényeztetheti e a lábatokat pár percig mondjuk 50 ezerért.

Elég könnyű pénz és mégse szexről van szó. Szóval nem nagy dolog, max furi.

Vagy kevesebbért is belemennétek vagy többért? Vagy semmiképpen se? Biztos van egy összeg amiért azt mondjátok oké. Ismétlem, hogy szimpi nektek a srác. ^^


Csak mondok egy példát. :


Munka után kimész cigizni egy jóképú sráccal aki szintén a közelben dolgozik. Ismered is egy ideje és jól kijöttök. Jókat beszélgettek cigiszünetekben.

(mindegy, hogy cigizel e vagy sem)

és egyszer csak megkérdezni mit szólnál hozzá, ha pár percig kényeztetné a lábad, cserébe pedig nem lenne hálátlan.



2022. júl. 5. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Benne lennék mert szeretem kielégíteni a férfiak vágyait, viszont olyannal lennék csak benne, akivel pl kalandozok, vagy a szexpartnerem, tehát idegen pasikkal nem.
2022. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
5 millió
2022. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk 50 ezerért már elgondolkoznék rajta.
2022. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én 50ezerért bevállalnék simán fél, akár egy órát is így. Leülök, telefonozok, ő meg azt csinál a lábammal addig, amit akar
2022. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4: közé is csaphatom a bolond kobrát?
2022. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Igen, engem nem taszít a lábfétis
2022. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én kerestem ilyen lányt de eddig elutasított pedig 35.000 Ft-t akartam érte adni.
2022. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4, Én nem vagyok lábfétises, de eléggé irreális lenne 50ezret elkérni azért, hogy tulajdonképpen nem csinálsz semmit. Még olyan 10 körülre azt mondanám, elmegy. Nem azért, mert irigylem, mert én is tudok bevételhez jutni, csak én a képességeimmel és a tudásommal.
2022. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Az én talpamat féláron is megnyalhatod. Mondjuk az férfitalp, de ekkora kedvezményért ekkora kis esztétikai defektet el kell viselni. Ja, és nem vagyok homár, tehát további matatgatás az nincs.
2022. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a férfi talpak eszmei értéke jelenlegi árfolyamban 0 ft-t ér. :/
2022. júl. 5. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!