Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy sokszor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sokszor a roma lányok megbámulnak és szemeznek velem,a magyarok pedig nem. Ők gátlástalanok azért?

Figyelt kérdés

Sok esetben a roma lányok megbámulnak,mosolyognak rám és látom rajtuk hogy bejövök nekik.

A magyar lányoknál életemben Max háromszor fordult ilyen elő.

Miért van ez? Roma csajok gátlástalanabbak és jobban felvállalják ha bejön nekik egy pasi, míg a magyar csajok inkább finomabban csinálják ezt és ezért sem veszem észre?


2022. jún. 28. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább cigánynak nevezd őket, a romát nem csípik.
2022. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy viccet félre téve Velem is múltkor a cigány kiscsaj kezdett flörtölni a vonaton. Fogta magát, benézett fülkébe azt elkezdett kérdezgetni XD Én meg csak azt bántam, hogy nem Kelenföldön szálltam le, mert Délinél volt dolgom. De erösen gondolkodtam. Meghívtam volna kajálni Etelébe :D De amúgy máskor is volt rá példa.
2022. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Naluk a r.banckodás, pr.stitucio nem szégyen, nem tabu, hanem legalább dolgozik. Aki kihívó, az igy vagy "dolgozik"

Mert ők ésszel valamiert adják magukat. (Lehúznak bárkit)

Es ezert az ő kultúrajukban elfogadott. Mert minden c.gany nő tudja hogy a pasik mocskosak kell nekik a p.na, es le kell őket húzni.

A c.gány pasik is OKOS nőket látnak bennük.


Csak a magyaroknál van ez hogy ingyenszex, nők kihasználása eldobása alkalmik után, és a magyaroknál nézik csak le a pr.stikat r.bancokat es kezelik le könnyű nőknek.

2022. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A c.gány csaj meg kikezd veled de kozben töltsd fel a teloját, vegyél neki cigit. A magyar lany meg lelkiismeretfurdalast csinal abbol hogy fizeti a randi felét.
2022. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Lehet nekik jobban bejössz, ez miatt ne általánosíts, ha vki megtetszik, arra én is mosolygom, mind a két ffi típusnál. Múltkor a mekinél, driveba, a kiszolgáló srác cigány volt, rámosolyogtam. És korábban kis ideig jártam cigány sráccal.

N

2022. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

3

Fájdalmasan ostoba vagy.

Csak a magyarok mi?

2022. jún. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
érdekeseket olvasok... hát ahogy a nők egy része viszonyul a dolgokhoz.. ez a dáma hozzáállás.. meg hogy pasiként te mindent alátégy ezt én se szeretem...de ez a 2022 nő pasi kapcsolat! -.- ez van.
2022. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!