Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk heteroként milyen érzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk heteroként milyen érzet ha egy másik fiú szőrös popsi lukát látjátok? Milyen gondolatok futnak át ilyenkor az agyatokon?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 11:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem lesema másik segglyukát, ha te azt nézed akkor hombáros vagy.
2022. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy nagyon vékony srác akit láttam vhol. Csajosan is mozgott. Na őt megdugtam volna. De sose nézem srácok lyukát.
2022. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kolis vagyok, így bőven van tapasztalatom a közös zuhanyzó használatában, de abban, hogy a másik segglukát lássam, nem éppen. Megoldható, hogy ne úgy hajolj le, hogy mindenki a segglukadat bámulja. És szerintem mindenkiben van annyi, hogy ha közös zuhanyzóban lehajol valamiért, akkor azt nem seggel kifelé teszi
2022. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En sem zuhanyzom közösen senkivel.Régen volt ilyen közös zuhanyzás.De kb nagyjábol annyira erdekelt ez mindenkit hogy a meccsről, az ebedről meg a pecázásról,a nőkről meg egyeb temakrol beszélgettünk közben.Vagy dudolasztunk fütyörésztünk.

Szval tök evidens volt hogy mindenki 1 szál f ba volt.

Senkit sem erdekelt ez.Legalábbis nem vettük észre hogy közülünk valaki meredten bámészkodik.Szval szerintem meztelenül mások popsiluka senkinek sem okozott elményeket.

2022. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!