Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miről lehet egy prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet egy prostival beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon olvasom, hogy egy lakásos prostival kellemesen el lehet beszélgetni, illetve rosszlányokon is írták egy-egy nő értékeléséhez.

Miről szoktak ilyenkor beszélgetni? Csak ilyen általános, unalmas dolgok, hogy időjárás stb? Vagy kibeszélik az eddigi szexuális tapasztalataikat?


2022. jún. 24. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Atomfizikáról főleg. Viccen kívül egyszer az egyikkel egész jól elbeszélgettünk a scifi műfajról. Kellemes meglepetés volt, majdnem elélveztem még egyszer.
2022. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fizetsz neki, arról beszélsz amiről csak akarsz. Hidd el, ha választhat a szex és a beszélgetés között, akkor az utóbbit fogja választani. Ezért biztosan meghallgatja amit mondasz.
2022. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Bármiről. Ezek alanyok is emberek, mégha némberek...


Nos, amit felhozol, arról fog.

2022. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer egy zsidó származású prostival irodalomról meg könyvekről beszélgettem és olyan sokat tudott beszélni a Sorstalanságról, hogy kis túlzással szerintem írhatna belőle egy doktori munkát is… És ráadásul értelmes dolgokat mondott.
2022. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudtad, hogy zsidó?
2022. jún. 24. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Látszott is rajta, meg mondta is.
2022. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6: meg tudod mondani ki volt az? Komolyan érdekelne!
2022. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem közel vagyunk ahhoz, ami Japánban van, ahol lehet barátot bérelni.


Én többnyire egyszerű dolgokról szoktam beszélni velük, pl amit magam körül látok, vagy hogy milyen idő van, vagy hogy mitől ilyen szép a segge :)

2022. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
76%

Ha értelmes lányhoz mész akkor tényleg bármiről.Kivéve a

munkájáról,magánéletéről ezeket inkább ne hozd fel.

2022. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A kvantumgravitácio öröktéma, miután egyenlőre távoli a megoldás.
2022. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!