Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Molettebb lányok! Ti szeretite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molettebb lányok! Ti szeretitek, ha simogatják a hasatokat?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon vonzó tud lenni, ha a lánynak van hasa.

2022. jún. 23. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
utálom
2022. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem.
2022. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gúnyból csinálja, hanem tényleg tudom, hogy tetszik neki, akkor persze.
2022. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

molett még nem vagyok, de vékony méginkább nem és leginkább hangulatfüggő... barátomnak tetszik, de néha azt érzem mikor simogatja meg puszilgatja, hogy neki ez biztosan rossz és csak azért teszi hogy az önbizalmam növelje vele és én ne érezzem rosszul magam attól, hogy nem vagyok jó nő.


pedig tök aranyos és odavan értem. és lányok, ha ti is így érzitek, ne visszakozzatok tőle, próbáljátok meg élvezni és jó lesz, csak tudom nehéz elvonatkoztatni ettől..

2022. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem :) a pocakom is erogén zòna.
2022. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Meglepnek a válaszok. Nagyon vonz a puhább, hájasabb női has. De eddig 100%-ban azt tapasztaltam, hogy nem szeretik, ha simogatják.


32/F

2022. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sovány barátnőm is volt, utálta,ha simogattam,mert kövérnek gondolta magát,hiába mondtam neki,hogy nem az és nem csúnya sőt...de ő továbbra is utálta...jó lenne,ha találnék olyasvalakit,akinek a poci az erogén zónája,imádom simizni :) 31/f
2022. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!