Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti megnéznétek haveroto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megnéznétek haverotok farkát? Egyikotok sincs epp senkivel kapcsolatban. Hat mar am beszeltetek rola es kiderult v vhonnan hallottad h nagy van neki

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel a farka senkinek.
2022. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem lesem se nadràgon keresztül, se pucèran (ha vhogy úgy adódna)

Csak a páromé èrdekel, de azt se nézegetni szoktam...

2022. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hallottad-e már, de a phasz nem azért van, hogy kiállításon mutogassák. Egy véletlenszerű pucér pöts szinte egy nőt sem hoz lázba. Sőt…

De gondoljátok nyugodtan azt, hogy jó ötlet idegen nőknek farokszelfit küldözgetni… Csak magatok alatt vágjátok a fát.

2022. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ugy gondoltam, meg nem lazba hozasrol van szo
2022. jún. 23. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont annyira lenne kíváncsi a pélódra mint a parkban a bokor mögül előugró szatíréra. Szóval ha jóban akarsz maradni a csajjal akkor fel sem veted neki a dolgot. Érd el hogy kívánjon akkor majd megnézi - s akkor nem csak nézni akarja 😃
2022. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!