Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel maszturbáljak, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel maszturbáljak, az ujjaimon kívül?

Figyelt kérdés

Mit dugjak fel magamnak? Még csak pár napja voltam fiúval elsőnek, de még elég szűk vagyok így fájdalmas még az együttlét..

Van esetleg valami ötletetek?



2022. jún. 21. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
A lábujjaiddal.
2022. jún. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ha van rá lehetőséged akkor érdemes erre egy külön játékszert venni, a jó minőségű darabok könnyen tisztíthatóak és elég tartósak is, tehát évek múlva is ugyanúgy használható lesz.

Sokan használnak egyébként háztartásban is megtalálható dolgokat erre, mint tollak, ecsetek, fésű, fakanál, bármi amit el tudsz képzelni. Mondjuk, személy szerint én nem ajánlom ezeket a háztartási eszközöket, mert elég nehezen tisztíthatóak, nem túl higiénikusak. Esetleg ami eszembe jut az az hogy óvszert ráhúzni a választott tárgyra, de nem tudom hogy ez mennyire működőképes.

Majd ha valaki jobban ért ehhez vagy ki is próbálta ezt a módszert írjon, mert lehet hogy baromságot mondtam most az óvszeres dologgal :D

2022. jún. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha félsz dildót rendelni a netről, akkor jó az uborka is, olyan ami a barátod méretének kb. megfelel, csak mosd meg rendesen mielőtt bedugod magadnak. Amúgy az nem lehet, hogy csak azért érzed magad szűknek, mert nem vagy eléggé felizgulva?
2022. jún. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél szexjátékszert esetleg. Ha nem mersz venni, akkor egy barátnődet, akiben megbízol, kérd meg, hogy vegyen neked
2022. jún. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nem játszik, hogy a partnered legyen veled figyelmesebb?
2022. jún. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Szexjáték

2. Pucolt répa, uborka

2022. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mr.Joe 093 ***** válasza:
100%
Bármit is teszel, ha zöldséggel vagy egyéb arra nem igazán alkalmas dologgal próbálkozol, csak annyit kérek, hogy húzz rá óvszert. Megkíméled magad mind a fertőzéses mind attól hogy ha beléd törik a nőgyógyászhoz kelljen rohanni kiszedni. Szóval kérlek húzz rá gumit
2022. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
manapság nem drágák a szexjátékok, de szinte mindenhez kell síkosító!
2022. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp ki próbálom ❤
2022. jún. 21. 11:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Rendelj internetről. Diszkrét csomagolásban kapod. Csak ne bontsag ki otthon. Mert az cink lenne.
2022. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!