Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Büszke vagy a testedre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büszke vagy a testedre?

Figyelt kérdés

Milyen magas vagy?

Hány kg?

Hány éves?

Mi a nemed?

Milyen a testalkatod szerinted?

Bármi egyéb információ?

Természetesen miért nem vagy miért igen?


2022. jún. 19. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

188cm

88kg

36

Férfi

Kigyurt

Nem azert ilyen, hogy buszke legyek ra, csak igy erzem benne jol magam.

2022. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

175

80

23

Férfi

Normál/átlag.

Jóképű vagyok ami sokat ad hozzám.

Azért vagyok megelégedve, mert a tökéletesre törekszem. Genetikailag jó testem van. Erőfeszítéssel olyan lehetek amivel kb bárkit megkaphatok. Személyiségem is elég jó mert normális vagyok meg minden ami a mai világban ritka. Szóval összességében én örülök magamnak. ^^

Van, hogy néha meglátok egy férfit és úgy gondolom szívesebben cserélnék vele testet, de aztán mégse. Jó nekem az enyém, mert többet kilehet belőle hozni mint a máséból. Én így akarom elérni a tökéletességet.


23/f

2022. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

163 cm

52 kg

39

Sportos

Bármi egyéb információ? Odavagyok az autókért

Nem vagyok büszke a testemre. Ez csak egy adottság. Az elért eredményeimre, és az életszínvonalra vagyok büszke, amit saját erőből értem el

2022. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
75%

173cm

72kg

32 éves vagyok

Férfi

Vékonynak mondanàm magam.


Ahhoz képest, h nem sportolok semmit, egészen jó formàban vagyok.

2022. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

190

100

48

Ferfi

Aputest

Szereny vagyok

Szingli

2022. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

175 cm

94 kg

31 éves

Kicsit robosztus de az edzésre jól reagál a testem. Most a hasamon dolgozok, abból jó lenne pár centimétert leadni.

Állítólag nem vagyok rossz képű, inkább az atlagtol kicsit jobb.

Alapvetően elégedett vagyok a testemmel. Amin nagyon meglepődtem hogy amióta apukásabb a testek azóta több lánynak bejövök ami elég fura.

2022. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem. De volt olyan, hogy -ha nem is kimondottan a testemre büszke, de a befektetett munka eredményével- elégedett voltam.


187cm

83kg

F30

Egyéb infó; barna hajam van, nagy orrom, és nagy szívem.


Utolsó kérdés értelmetlen, mert egy szintaktikailag hibás mondattal van tálalva. Erre nem tudok egyebet írni

2022. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Á, kimaradt hogy milyen a a testalkatom. Azt írnám, hogy "átlagos" (tudatosan nem a "normál") szót írtam.


Ja, egyéb infóhoz még: van olyan genetikai mutációm, ami látszik a testemen. Igazán apróság, nem mozgásszervi, nem a fejemen van, de azért észre lehet venni.

2022. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

192 cm

97 kg

28 éves

férfi

aputest

A COVID időszak engem is megviselt a súlyomat tekintve, tavaly augusztusban még pont 120 kg voltam. Borzalmas volt, de most sikerült szerencsére először 12 kg-ot leadni még tavaly év végéig, amit március végéig tudtam is tartani, most meg április óta 11 kg-ot. Sokkal jobban érzem magam így, de még 12 kg-ot mindig szeretnék leadni.

Még nem vagyok büszke a testemre, de ha elérem a kívánt súlycélomat, akkor az leszek. ;) Viszont addig is örülök neki, hogy XXL helyett már csak L-es a méretem... :D

2022. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!