Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez? Kielégültebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Kielégültebb vagyok, ha jobban megaláznak, vagy kényszerítve vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy domináns barátnőm, és azt vettem észre, hogy jobban kielégülök ha jobban aláz. A váratlan dolgoktól talán a legjobban.
2022. jún. 19. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert a prüd társadalmunk miatt, a szexualítás sokak számára gyerekkorban összekötödik a szégyennel megalázás érzésével. Ez pedig a keresztény valásból jön, ami szerint a szex halálos bűn, vagy még rosszabb.
2022. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Konkrétan erre vagyok kíváncsi:

Ha kicsit aláz meg, akkor mondjuk 2 óra múlva már erről fantáziálok.

Ha jobban, akkor pl aznap már nem. A szexuális kielégülés is jobb úgy.

2022. jún. 19. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami miatt te pont erre gerjedsz. Nincs különösebb oka. Hogy szokott megalázni? Talán abból lehetne többet leszűrni.
2022. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
75%
Ez tényleg elég izgi
2022. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, sok dologgal aláz. Mikor épp mivel. Inkább az alázás és kényszerítés mértéke ami összefügg vele.
2022. jún. 19. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Koszi a peldat! :D Igy ertelemszeruen nem tudunk valaszolni.
2022. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen domináns barátnő kellene nekem is :)
2022. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 harebell ***** válasza:
Szerintem teljesen logikus, hogy ha jobban kielégülsz (nem csak testileg, de lelkileg is), akkor aznap már valószínűleg nem fantáziálsz róla, nem marad benned hiányérzet. És egyszerűen azért elégülsz ki jobban, ha jobban aláz, mert szub vagy és ezt igényled. Ha valaki azt kapja meg az ágyban, amit szeret, akkor teljesebb a kielégülés, nem kell túlgondolni.
2022. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!