Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erre mit reagálnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ha egy lány felmegy egy fiúhoz dugni, majd utána fogja magát felöltözik és elindul haza, azzal az indokkal, hogy egyéjszakás kaland így a legkönnyebben érzelemmentes.

Kiakadna a srác vagy furcsálná?


2022. jún. 18. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem örülne.
2022. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En a srac helyeben egyetertenek a lannyal es ennyi 😄
2022. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erről szól az egyéjszakás kaland. Sok ilyenben volt részem, sose küldtem el a lányt, örültem ha ott aludt és csak reggel ment el, de az se volt gond ha nem akart ott aludni.
2022. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bele sem mennék, tartalmatlan az egész.

Minimális érzelmekre szükség van, hiszen a dolog összehozása alatt a személyiséged viszed bele, tehát az fogja meg a másikat, amikor mondjuk megszólal, és te elszaladnàl inkább, akkor tudod, bármilyen jól nèz ki, nem fogok vele dugni. Lapozzunk. De ez meg én vagyok.

2022. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem minden szex az érzelmekről szól, valamikor csak az élvezés/ürítés a lényeg. Ha mindkét fél számára tiszta ez, és megfelelően tudják kezelni, akkor nincs ezzel semmi gond.
2022. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem sok ilyen alkalom volt, de nem csináltam egyiknél sem :D

Csak kiváncsi voltam

2022. jún. 18. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni!

Az evés a puding próbája!

2022. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elindul haza. Ez jó! Eddig még haza is kellett vinnem őket....
2022. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb mai srác csak örülne neki.
2022. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!