Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakorlatilag mindenki b@szna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlatilag mindenki b@szna majdnem mindenkivel?

Figyelt kérdés
Csak ugye nem mondjuk ki.
2022. jún. 17. 12:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Nem

Ezt csak az igénytelenek csinálják. Nekem van egy elvárásom amit ha valaki nem üti meg azzal nem

2022. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
én egyáltalán nem, pedig férfi vagyok, én csak szép és csinos nőkkel
2022. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem, közel sem. Sose vonzott az üres szex.
2022. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2022. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
És ez azért zavar, mert te nem?
2022. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon nem. Mindig csakis csinos, szép arcú, intelligens lányokkal szexeltem. Minden barátnőm ilyen volt, akinél a háromból valamelyik hiányzott, azzal legfeljebb barátkoztam.

Sosem értettem azokat, akiknek mindegy hogy néz ki a partnere. Mi abban az élvezet, ha úgy kell bedugni a lyukba a fütyikéjüket, hogy közben fintorognak? Szánalmasnak tartom az ilyen embereket.

2022. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Bárkivel nem! Ne állatiasodjunk azért el ennyire!

Pont az arc, meg nagyon az alkat sem érdekel. Mert a nem szép, és modell alkatú lányokban sokszor több emberi érték van.

2022. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Te megdugnál egy igénytelen koszos, büdös, maga alá hugyozó 60 éves kövér hajléktalan nőt? Pedig a mindenkiben azok is benne vannak.
2022. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki csak azzal dugna aki neki szimpatikus és vonzó. A nőknél több kell ehhez a kategóriához - megismerés, udvarlás, bizalom meg effélék. A pasinál ha csak szex akkor alacsonyabban van a léc. Meg ugyebár van az a kategória is aki úgy ki van éhezve hogy a krumplit is megdugná ha az nem gurul el 😂
2022. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom ki, hogy nem. Nem dugnék bárkivel, csak azzal a néhány pasival, akik az eseteim. A többiek hidegen hagynak.
2022. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!