Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ennyire könnyű társkeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire könnyű társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés
Beszélek lányokkal egy picit, egyből mondja hogy végre valaki normálist és jóképűt talált társkeresőn és hogy talizzunk minél hamarabb.

2022. jún. 13. 07:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10

Jaj csak azt ne

2022. jún. 13. 08:39
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Van egy olyan erzesem, hogy nem is vagy olyan nagy majer, ahogy beallitod, es pont ezzel akarsz itt csajozni... (Hatha radirnak paran igy, hogy azt hiszik jokepu es intelligens srac vagy.)
2022. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12

😆 na ezért a válaszért már megérte kiírni. Beszéltem már lánnyal innen de elég nagy csalódás volt képen úgyhogy inkább kihagyom köszi

2022. jún. 13. 08:43
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez a valasz pont olyan stilusban fogalmazodott meg, ami egy tarskereson talalkozasert kialt! XD
2022. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem teljesen értem mi az összefüggés a jó ismerkedő készség és aközött hogy elvagyok az oldalon" - ez a mondat mit jelent??


Ismerkedni valóban könnyű. De nem értem a kérdésed célját. Hogyhogy miért egyszerű? Mert jó a beszélőkéd? Szimpatikus arcod van? Honnan tudjam?

2022. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

12,


Ilyen mély önfelszopásra csak buta libák bukhatnak..

2022. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mostani lányoknak a pénz és a jó kinézet kell. Te tudsz valamit én a helyedben elmennék találkozni a csajokkal, velem bezzeg szóba sem állnak!
2022. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!