Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem változott meg a barátotokk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem változott meg a barátotokkal a kapcsolatotok hármadozás után?

Figyelt kérdés

Szeretnék a barátommal hármadozni egy másik lánnyal.

Főként lányok véleményére vagyok kiváncsi; nem volt e belőle vita esetleg

Másik; hol találtatok lányt/ismerősötök volt e.



2022. jún. 13. 04:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Hármasozni*
2022. jún. 13. 04:05
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
A szomorú igazság az, hogy akármennyire is ez izgi és vonzó dolognak tűnik, nagyon sok párkapcsolat ment már tönkre emiatt.
2022. jún. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

#2


En meg egy ilyenrol sem hallottam.


Nekunk szuperul sikerult, mindenki jol erezte magat. Az egyik volt szexpartnerem volt a harmadik amikor eloszor csinaltuk.

33F, 23L, 20L


De nagyon fontos hogy kommunikaljatok, ne legyen feszko.

2022. jún. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

2 - Amelyik párkapcsolat emiatt tönkre megy, az annyit is ér!

Most szingli vagyok, és a gyerekkori barátnőmékhez szoktam néha csatlakozni. Szeretek velük hármasozni, mert nagyon aranyosak, és azonos a vérmérsékletünk.

Ha mindent alaposan áttárgyaltatok, megbeszéltetek - és bíztok egymásban - akkor nem lesz baj. A mi esetünkben: nekem is mindent szabad, nincs semmi megkülönböztetés, de kettesben nem találkozhatok a barátjával.

És én ezt eszementül betartom: még a telefonját sem venném fel - igaz, nem is hívott, mert rá is vonatkozik a megállapodás!

Ha nekem lesz párkapcsolatom, akkor hasonló feltételekkel mi is beengedünk másokat az ágyunkba.

2022. jún. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Hármadozni... anyaám. Hármasozni, nem?


Én csak a szeretőmmel hármasoztam, mert vele nincs érzelem. A férjemet nem tudnám végig nézni, hogy egy másik nővel dug. 33N

2022. jún. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem változott meg. Én választottam lányt is hármashoz, én választottam pasit is hármashoz. Jól kell kiválasztani a harmadikat, de főleg tudnod kell hogy a párod elég értelmes-e, hogy ezt megfelelően kezelje.
2022. jún. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Kamu hogy nem változik me!

Ahány hármasozásról tudok a való életben /nem a gyk n ahol mindenkinek átlag feletti a fa..a, meg tökéletes a hármasozás/ . Mert a való élet más!

Miért is?

Általában, az szokott lenni a probléma és ez mindkét fél részéről. Hogy többet foglalkozik az egyik fél a bevont partnerrel, vagy fordítva!


Lehet lepontozni 3 as fanok.

2022. jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
#2 Ezt az általad hangoztatott "szomorú igazság "-ot honnan vetted? Hozzád járnak panaszkodni, meg dicsekedni a hármasozok te meg huzogatod a strigulákat???? Vagy csak adod a nagytudásut a habokra?
2022. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Azért vagdalkozás helyett talán nem ártana gondolkozni, és tájékozódni!


Nem, amelyik PÁRkapcsolat ettől tönkremegy, az nem "csak annyit ért". Tudod, a legtöbb ember monogám. Ez pedig akárhogy is nézzük, a monogám kapcsolat felrúgása. Nem mondom, hogy ez mindenkinél, minden esetben problémát kell, hogy okozzon, de aki nincs erre lelkileg felkészülve, és az érzelmi világába, vagy az értékrendjébe ez nem férne bele teljesen, annál okozhat később komolyabb gondot.

Ugyanis az, hogy látod a szerelmedet, akit mindennél jobban szeretsz, hogy éppen egy másik pasi dugja, vagy épp egy másik csajt dug, nem biztos, hogy annyira izgató érzés. Főleg, ha még láthatóan jobban is élvezi, mint veled a szexet. Ezen az oldalon is rendszeresen felbukkannak olyan "kérdezők", akik arra panaszkodnak, hogy mióta megvolt a hármas, egyre nagyobb válságba kerül a kapcsolatuk. Egyszer egy pszichológus cikkét is olvastam erről, aki hasonló tapasztalatokról írt. Ahol már az egyik fél csak vonakodva megy bele, ott nagyon nagy a valószínűsége, hogy ez idővel a kapcsolat végéhez vezet. Most képzeljük el: eleve nem szeretnéd, hogy a szerelmed kvázi megcsaljon, erre ő előáll azzal az ötlettel, hogy hadd feküdjön le mással is? Nem tetszik neked, de ő nyaggat, hogy próbáljátok ki? Már ez ok a súrlódásra, hogy ráderőltet valamit, amit nem akarsz. Majd pedig látja, hogy ez neki mennyire tetszik, te meg lelkileg összetörsz tőle. A minimum, hogy egy válságot meg fogtok élni, de könnyen lehet belőle szakítás is. De még akiknél mindkét fél szeretné, ott is sokszor fordul rosszra, mert fantáziálni valamiről nem ugyanaz, mint megélni azt.

2022. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

9-es teljesen igaz, hogy amikor a fantazia megvalosul az rossz erzes is lehet. DE amennyiben a ket fel tiszteli egymast, a masik hatarait, megfeleloen kommunikalnak es a parkapcsolatot helyezik par perc elvezet fole, akkor nem fogja egy rossz tapasztalat sem megrengetni azt a kapcsolatot. Illetve elofordulhat az is hogy hiaba van jo kommunikacio stb megis annyira nincs onertekelese az egyik felnek vagy feltekeny hogy ennek ellenere se tudja folytatni. Viszont ha ilyen mertekben bizonytalan, akkor ez a dolog elobb utobb mason is kibukott volna..


Szoval a 3-as szex onmagaban nem tesz tonkre semmkt - viszont intenziven felhozhat olyan pontokat amik nincsenek rendezve a kapcsolatban.

2022. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!