Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti milyen lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justdoit60 kérdése:

Fiúk! Ti milyen lányokat preferáltok, melyikre szavaztok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 12. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Az első találkozásnál nyitott a szexre
Kéreti magát 2-3 napig ( hivatkozva a 3 randis szabályra)
Kezdeményezzen a lány a szexben
Kezdeményezzen a pasi a szexben
Tabu nélküli legyen a lány fantáziája
Konzervatív legyen
Igényelje naponta a szexet
Igényelje napi többször is
Szexeltek ha éppen úgy adódik
35 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy akkor legyen a szex, amikor mindketten akarjuk. Lehet spontán is, de annak is meg van a varázsa, ha gondosan meg van szervezve. Nekem bejön, ha kicsit kéreti magát, sokkal jobban felizgat.
2022. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy konzervatív legyen, gondolom csajok szavazzák meg idáig :D Pedig kifejezetten pasik véleményére vagyok kíváncsi :D
2022. jún. 12. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy a szavazásnak úgy van értelme, ha az opciók kizárják egymást? :)
2022. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te milyen vagy?
2022. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a tabu nélküli fantáziára szavaztam, mert mindennek az alapja, hogy normálisan meg lehessen beszélni egymás vágyait.
2022. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy idáig a szavazatok többsége a konzervatív....mármint azt nem hiszem el, hogy erre pasik szavaztak többségében.
2022. jún. 12. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de onnantól kezdve, hogy csak 1 választási lehetőség van, hülyeség ez a szavazás.


Úgyhogy inkább leirom:

Legyen nyitott a szexre az első randin, de az se baj ha nem, viszont előbbinek jobban örülök. :)

A lány is kezdeményezhet, nem zavar, de jobban szeretek én, dominánsabbnak érzem úgy magam.

Tabu nélküli legyen és tudjon is beszélni a vágyairól, nem szeretek gondolatolvasósat játszani.

Igényelje naponta többször is a szexet, de ne hisztizzen, ha éppen fáradt vagyok vagy nincs hangulatom és nem akarok.


31f

2022. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!