Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki szeret szoknyában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki szeret szoknyában szexelni? Miért?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nőies
2022. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez beindítja a fiúkat.
2022. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem,meztelenül jobb.
2022. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én mindig (szex közbe is és amikor nem sexelünk akkor is) szoknyába és harinaciba vagyok a pasim kedvéért.szex előtt lehuzza a harit a szoknyát pedig fel. nem tul kényelmes de ugy érzem evvel is többet teszek a nőiességemért és a pasim vágya teljesül. ezért büszkén viselem.
2022. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
En. Mert legalább takar. En utàlok meztelenkedni amugyis.
2022. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Privre

Mert nem egy gazella testű hosszu feszes combu keménykerekfenekű napbarnitott vagyok.(ami amugy vagyok ha fittneselek de nem fittneselek mert nincs kinek.azaz most is olyan barátom van akivel ugyis szakitani fogunk. Nincs motivaciom edzeni sem igy)

A fehér puha testrészeimet meg itt ott anyajegy meg stb szexualisan nem izgato hanem kiabrandito. Pl tükörben nem is szexelnék.

A pasiknak mondjuk mindegy ahogy látom mindenkit megd.gnak ugy is. De nekem nem mindegy. Igy vqgy combfix vagy szoknya vagy kisbugyi vagy felsők trikók akármi de mindig van rajtam valami.

Kivéve ha a pasi leszed mindent oszt neki jovanaz meztelen is.

Akkor ráhagyom de nekem ez a jellegu szex olyan, hogy még jo hogy nem látja senki mert kiröhögnék csak

2022. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
*fehér puha testreszeimet nem szeretem mutogatni
2022. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
pedig megnézném a puha testrészeid
2022. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mondjuk a combfix egy rövid szoknyával amúgy is eszméletlen szexi tud lenni.
2022. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

És a pasik előadjàk ugy hogy en szeretlek mindenhogy.

Nem errok van szó, hanem szimplán nekik nincsenek igényeik egy szép feszes nőre.

2022. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!