Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Milyen az, amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen az, amikor a feleségetek húga/nővére jobban néz ki a feleségeteknél?

Figyelt kérdés
Megmozgat bennetek valamit? Feleségetek észreveszi, ha bejön nektek a tesója?

2022. jún. 11. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem még nem volt, de olyan volt már, amikor a barátnőm unokatestvére háát.. legyünk őszinték, szebb volt.

De ennyi. Nem álmodoztam róla, nem masztoztam rá, nem környékeztem meg. Mert a barátnőmet szerettem, a szerelem pedig nem abból áll, hogy ha valaki 2%-kal szebb, akkor már rohanok is utána. Lehet valakinek szebb arca, vagy jobb alakja, nem fog érdekelni. Ez nem írja felül az érzelmeket.

2022. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Feleségről én sem tudok írni, de volt ilyen. Nem vette és nem is tudta volna észrevenni, mert nem adtam semmi jelét. De utólag azt is bevallom, hogy nála nem volt nehéz szebbnek lenni, már csak a folyamatosan arrogáns, agresszív, lenéző, hisztizéstől eltorzult feje miatt is.
2022. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

2

Na erre a fejre kíváncsi lennék, küldj már róla egy képet:)

2022. jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3

Biztos itt fogok idegeneknek magánszemélyekről privát képet küldeni... ezeket egyébként sem fényképezgetés közben művelte, nyilván

2022. jún. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!