Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor szemből dugtok akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szemből dugtok akkor egymás szemébe néztek végig?

Figyelt kérdés
Számomra olyan fura bámulni a másikat olyankor, inkább elnézek vagy behúnyom a szemem.
2022. jún. 9. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Tök változó. Van amikor szemezünk, van hogy smárolunk, van hogy beszélgetünk
2022. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég izgató végig a másik szemébe nézni. De ha téged zavar, akkor inkább nézz végig a testén, vagy csukd be a szemed. Nincs rosszabb, mint amikor a másik a plafont bámulja.
2022. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én imádom nézni közben.
2022. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi van fölül, akkor egymás mustrálása, csók, mindenféle van. Ha én vagyok fölül, akkor a pasik általában a “hullámzó” melleimet nézik, meg a farkukon táncikáló puncimat
2022. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Szoktunk szemezni, pedig csak szexkapcsolat, még csók sincs, hogy ne legyen túl intim, nem akar kötődni. :D
2022. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan párom, akivel nem lehetett, mert megőrjítette a tekintetem szex közben, néha tartotta a szemkontaktust, de kis idővel elfordult inkább. Mondván, hogy kiakarja élvezni a szexet. Pedig az egyik legszebb látvány ilyenkor, imádtam. Szexkapcsolatban is volt, csók meg főleg, minden együttlétnél, nekem hozzá tartozik. Szeretem megélni.

A mostani barátom, szereti nézni, ahogy élvezem, mert igaz vadító és izgató számára, fennakadt szemem sokszor mondja.

És amikor háttal vagyok rajta néha odafordítom a fejem és a szemébe nézek, vagy ő van mögöttem.

Szerintem nem bámulás, ha gyönyörködsz a másikban, ahogy élvez.


#5 fura, de tudom, hogy nem vagyunk egyformák, nekem ettől több kell, hogy kötődjem, szex és a csók mégis szenvedélyes tőlem.

N

2022. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"#5 fura, de tudom, hogy nem vagyunk egyformák, nekem ettől több kell, hogy kötődjem, szex és a csók mégis szenvedélyes tőlem."


Ezzel én is így vagyok, de neki a csók már túl intim. Igazából nekem így hiányzik is a szenvedély a dologból egy kicsit, hogy mindig vissza kell fognom magam. :D

De ő így is élvezi, orgazmusa is szokott lenni.

2022. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 erre gondoltam és megértem, elfogadom, hogy vannak ilyen emberek, akik ezzel így vannak. Csak nálam nem nyerő és kuka is. A szex úgy jó, ha átélheted minden percét.

Hát akkor sajnálom, hogy vissza kell fognod magad. Én tuti nem tudnám és nem is akarnám! Mondhatni milyen önfeláldozó vagy a szexért, de te tudod a te életed. Nekem így nem lenne jó. Egy életed van neked is.

2022. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megbeszéltük, hogy köztünk ez úgy is addig tart, amíg én nem találok komoly kapcsolatot. Szoktuk is néha kivesézni a témát az ismerkedéseimről. Egyébként jó a szex, csak lehetne jobb. De megértem, ha neki ez már érzelmekkel járna és nem akar.
2022. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ezt megértem, a te, ti dolgotok. Csak leírtam, a véleményem és mint írtam is nem vagyunk egyformák, kinek mi. És azért érződik az írásodból, emiatt írtam.
2022. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!