Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek őt zavarta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őt zavarta?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú barátommal már régebb óta izzik köztünk a levegő és az utcán jött ránk a csókolózás. Közben nagyon felizgultunk és elhívott a legközelebbi ligetbe ahol a vaksötétben csináltunk dolgokat. Sajnos egyáltalán nem számítottam rá hogy akkor este ez fog történni így nem is borotválkoztam. Egész sűrű volt lent a szőrzetem. A padon akart kinyalni, de a nadrág miatt nem tudott úgy hozzám férni hogy kinyaljon, és mondta hogy most ezt hagyjuk, de azért elkezdte. Rettenetesen zabarban voltam és mondtam neki hogy remélem nem kellemetlen a szaga, ő azt mondta hogy annyira nem. Visszafelé úton megegyeztünk hogy fürdeni fogunk a fent a lakásban. A zuhany alatt mrg akart dugni de még mindig kb 0 ömbizalmam volt a dús szőrzet miatt és mondtam is neki hogy nem merem mutatni, ő mondta hogy ne tartsak ettől, csak kényeztetni akar. Fürdés után felajánlotta a 69-et is, tehát kinyalta volna. Ez mennyire gáz?

Sajnos nem így terveztem az estét ezért nem is borotválkoztam



2022. jún. 6. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Igénytelen...
2022. jún. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem zavarta!
2022. jún. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem zavarta, de ezutan legy csupasz :)
2022. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10.

Woah, szerintem erre a kérdező sem számított:D


Go Baby Go:D

2022. jún. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!