Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányoknak is vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányoknak is vannak domina hajlamai? Akinek vannak kb hány évesen kezdődött?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Nincsenek.
2022. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyén- és személyiségfüggő.
2022. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez valakinél vagy veleszületett vagy megette a fene
2022. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, engem jelenleg csak álmodozás szinten foglalkoztat, de pár éve már megvan ez a fajta vágyam, amit szeretnék majd egyszer a jövőben kipróbálni. Ahogy elkezdtem bővíteni a tudásom a szexualitásról belefutottam neten ilyen fórumokba, és ott tetszett meg, kezdett foglalkoztatni a téma, a dominancia és az alárendeltség is érdekelnek, az előbbi talán kicsit szimpatikusabb. Főleg ugye a szerepjáték jellege miatt. De mondjuk a BDSM, a fájdalmat okozó dolgok, vagy a fizikai abúzus egyáltalán nem vonz ilyen téren, szimplán a dominancia, az irányítás, és ez az alá-fölé rendeltség ami tetszik. Esetleg a kikötözés, bilincs, pegging, enyhe pofonok (Ami nem fáj) vagy esetleg szóbeli, nem komoly alázás amit ki szeretnék próbálni.

Nálam ez valószínűleg onnan ered hogy alapvetően nem érzem magam biztonságban a férfiak közelében, különösen akkor nem ha a férfi domináns és irányító. Viszont az hogy ha a partner szubmisszív, én vagyok a kezdeményező és az aktív fél akkor az már ad egy nagy biztonságérzetet, mert tudom hogy a partner "alattam van", én vagyok aki irányít teljes mértékben. Plusz ugye hogy izgat a dolog és "aranyosnak" tartom a szubmisszív viselkedést, a szó legjobb értelmében. Mondjuk leírva lehet furcsán hangzik hogy épp a domináns hapsiktól való félelmem miatt izgat és érdekel szintén dominánsnak lenni, de ez az igazság.

Illetve, érzelmi oldalról is vonz ez az egész, a tény hogy valaki hajlandó sebezhetőnek és elesettnek mutatnia magát előttem, és bízik bennem annyira hogy alárendelje magát nekem egy nagyon-nagyon bensőséges és intim dolog, és kell hozzá egy elég nagy érzelmi kötődés hogy képes legyen valaki erre. Mert azért valljuk be, léteznek olyan emberek akik ténylegesen kihasználják a szubmisszív partnereiket, nem bánnak velük úgy ahogy kellene, nem veszik a jelzéseket vagy ignorálják őket, átlépik a határokat vagy maradandó fizikai és pszichés sérüléseket okoznak nekik, ami tényleg egy egész életre is megsebezhet valakit. Ezer és egy ilyen történet van, természetesen nem minden dom ilyen, de egy részük igen.

És a tény hogy valaki mindezek ellenére annyira bízik bennem hogy így is alárendelje magát és felkínálja nekem mindenét amilye van tényleg egy nagyon szoros kötődésre és akár szerelemre is utal. És nyílván az már az én felelősségem hogy ezzel ne éljek vissza, és mindent a partner határain belül csináljak.

2022. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
A dominám 7 éve hasznal. 23 volt akkor. De nagyon kemény. Pasival szopatott pl.
2022. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lennének! Fiatal testnevelő tanárnénik mind dominák, szeretnek feneket verni!
2022. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!