Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy találhatnék párt extra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék párt extra vágyakkal?

Figyelt kérdés
Az van, hogy imádom csicskáztatni a nőket, imádom ha imádnak számukra megalázó feladatot csinálni. Sajnos az a tapasztalom, hogy aki huzamosabb ideig adja ezt azoknál valami gyermekkori abuzus, szülő elvesztés vagy bármi fejlődés deformáció volt, ami kihat az érzelmi világukat. Ezt sajnos én nem tudom a helyén kezelni. Azon hölgyek kik normálisak, csak ideiglenesen hajlandóak ily modon a kedvemre tenni. Fétis partyval, tinderrel, badooval meg mindennel próbálkoztam már.
2022. jún. 3. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Imádkozz esetleg hátha megszánnak
2022. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Undorító perverz diszno vagy
2022. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem tanuld meg te is meghúzni a határokat. Minden egészséges embernél vannak határok. Ezeket persze izgalmas feszegetni néha.

De ne akarj túl sokat, mert az pont arra vall, hogy te is valamifajta érzelmi/pszichológiai defekttel küzdesz. Helyén kell tudni kezelnia bdsm-et, a legtöbb ember csak a hálószobában szereti, és még csak nem is minden alkalommal.

2022. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Magyarán szubmisszív nőt szeretnél. Hát barátom ez csak úgy működik ha Férfi vagy, olyan kisugárzással, személyiséggel, jellemmel amitől minden nő beindulna - a szubmisszív nők még ennél is magasabbra teszik a lécet.

A további rossz hír, hogy menekülnek azoktól a műdomocskáktól akikben frusztrált kisfiú lakik és csak kompenzálásképpen akarnak basáskodni mások felett.

Egyébként meg rosszul tudod. A szubmisszivitásnak NEM feltétele az abúzus, fiatal kori trauma. Attól hogy egyesekben ez is közrehatott a kialakulásában még NEM mindenkinél van így, sőt!

2022. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cseppszi ***** válasza:
28%

Szives örömest megrugdosnálak , mert kapásból udorodok az ilyen férgektől.

Kitöznélek és úgy rugdosnám a tökeidet, hogy átéld mi is az a fiatal kori abúzus. Ezt követően egy vastag vizes kötélkorbáccsal verném el a hátad, majd rálépnék a heréidre miközbe lepisillek, csak , hogy érezd a törődést.

2022. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!