Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házibuliban vagy táborban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házibuliban vagy táborban a csaj elment egy sráccal és becsatlakozott a legjobb haver???Halott valaki hasonlot?Vagy történt veled eféle story?Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 23:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%
Te magad írtad le mi lesz a vége. Becsatlakozik. Volt parszor ilyen velem. 18L
2022. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
98%
Történt. Izgi harmas lett belőle. Aztán még párszor. 25L
2022. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyaraláskor volt hasonló. Két haver csatlakozott az asszonyra.
2022. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
96%
Volt ilyen, koliban 2 haverommal dugtunk meg egy elég perverz csajt.
2022. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
98%

Volt egy pasim 2005 körül, annak volt egy nagyon jó barátja. Sülve-főve eggyütt voltak, mint később kiderült biszexek voltak mindketten. Mindk2 jó pasi volt, mondtam is a palimnak, ha ő nem lenne biztos ráhajtanék a barátjára. Elmentünk közösen nyaralni, 3 ágyas szobát vettünk ki, mert az volt olcsó. Első délután iszogattunk és estefelé már nem igazán érdekelt, hogy ott van a szobába a legjobb barát, én ugyan rámásztam a pasimra. Nagyban lovagoltam, amikor becsatlakozott és pasim kezébe adta az álló, hatalmas farkát. Utána a számba... és így továb, ez ment egy hétig.

Amikor vége lett a nyaralásnak a két pasi összeveszett rajtam. A pasimat kidobtam, a másik sráccal még 2-3 hétig összejártunk dugni, de a nyáriszünet után őt is hanyagoltam. Úgy tudom azóta is esküdt ellenségek, nem beszélnek egymással :D

2022. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt, a haverja is megdugott, de egyszerre nem, jó lett volna, csak a másik srácot ez nem vonzotta.

A barátommal voltam 3asban a srácok is el voltak egymással és velem is. Jó volt, átélném még párszor.

N

2022. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze. Egyszerre duplán popsiba nyomtuk. Mindhárman élveztük...
2022. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyár erről szól... dugtsm 2 éve egy buliban... délelőtt amikor felkeltünk én mentem erre, ő ment amarra. A neve talán Dávid. Fogalmam sincs. Soha nem kerestük egymást.
2022. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, szóval a pasimmal dugtam és beszált ez Dávid. Pasim annyira be volt marva, nem is emlékszik rá, hogy leszopta a Dávidot
2022. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen történt velem ilyen ! Egy hatalmas orgia lett a vége
2022. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!