Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk zavar az ha tudjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk zavar az ha tudjatok hogy milyen barátja volt korábban annak a lánynak akivel ismerkedsz?

Figyelt kérdés

Ha pl ő izmos volt, te pedig nem vagy az akkor elveszi az önbizalmadat?


Van egy fiú aki tetszik, de szerintem ő azt hiszi hogy nekem csak azok a típusú fiúk tetszenek mint a korábbi barátom, emiatt nem mer közeledni.


2022. jún. 1. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarja.
2022. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem igen.
2022. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valahogy tégy utalást arra, hogy neked nem csak az izompacsirták tetszenek és hátha pozitív hatást érsz el vele.
2022. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy az illető szorongó típus, vagy határozott, domináns, kiegyensúlyozott. Az előbbi szorong (akár ezért is), az utóbbi meg inkább büszke magára hogy látjátok pupákok jobb vagyok mint az izompacsirta, sármőr exe.
2022. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
"Izmos" haha jó kamu, mondd azt hogy zavar-e ha nagyobb farka volt:D Tuti ez a valós kérdés.
2022. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak az zavarna, ha tudom hogy a srác egy bunkó volt. Főleg az, hogy hogy lehetett olyan hülye, hogy egy olyan segfejjel járt.
2022. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lefosom.
2022. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Mikor azt mondja a csajom, hogy még soha senkivel ilyen jó nem volt, azért az picit jól tud esni :D
2022. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mind az 5 csavóját ismerem a csajomnak néha azért elfog az undor ha bele gondolok hogy ezek a nyomik mind megdugták és még le is cumizta őket🤮
2022. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!