Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges az,hogy annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az,hogy annyira érzékeny a csiklóm,hogy ha egy férfi hozzáér a nyelvével, fájdalmat okoz?A párom egyszerűen nem tud orális kényeztetést nyújtani,mert ha hozzáér, annyira érzékennyé válik,hogy fáj. 28/n

Figyelt kérdés
Sajnos,hüvelyi úton nem tudok elélvezni,csak ha a csiklómat kényeztetik.Viszont, ez is csak akkor működik,amikor saját magamnak csinálom.ha férfi ér hozzá, akkor rövid időn belül fájni kezd, és azt sem engedem,hogy hozzám érjenek.Mi lehet a baj?
2022. máj. 31. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Talán nem tudod magad elengedni ha a párod ott szeretne kényeztetni. Valamiféle gátlás miatt.

Ez az opció nem lehetséges?

2022. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,ezért is írtam ki a kérdést,hogy valakinek van-e esetleg hasonló tapasztalata?
2022. máj. 31. 23:54
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Férfiként, ha a lány csiklója túl érzékeny, akkor általában az szokott a megoldás lenni, hogy nem közvetlenül a csiklót izgatom, hanem áttételesen, mondjuk a kisajkakat nyalva, vagy nagyajkakon keresztül izgatva sokkal kisebb inger éri.


Én még azzal próbálkoznék, hogy megkérném a lányt, hogy mutassa meg, ő hogyan csinálja saját magának, amikor élvezi, és nagyon figyelnék. Ez előjátéknak sem utolsó program.:)

2022. jún. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor az a megoldás, ha nagyon szépen lassan kezd erősödni a nyomás. Szóval a pasi nagyon gyengéden, bőnyállal csinálja és ahogy kezdesz hozzászokni, erősebb és erősebb lesz, ahogy kényelmes.


A farok is kibírja az erős akciókat, de annak is jobb, ha fokozatosan erősödik

2022. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozzatok sok féle képpen, mint azt írták, ha nem javul, fel kell keresni szakembert.

Mondjad neki hogy csinálja, esetleg egyes dugáskor élveztesd el magad, az neki is tetszik.

Más férfivel is ilyen volt?

2022. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dregor ***** válasza:
100%
Hát ha már annyi is fáj hogy csak éppen hozzáérnek, akkor nálad ez mentális probléma... Egész életedben így voltál ezzel?
2022. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem erősen a kemény hegyével nyalja, mert akkor lehet ilyen.

Mond meg neki hogy úgy próbálja nyalni mint a fagyit, lazán és nagyon finoman.

2022. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, egészen fiatal korom óta így vagyok ezzel. Van amikor (ez ritkább), saját magamnak sem tudom ingerelni semmivel mert egyszerűen nem bírom ki. Nem jó érzés,hanem fájdalmas, ilyenkor abba kell hagynom,pedig tényleg óvatosan csinálom magamnak.
2022. jún. 1. 09:36
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Csináld sokat, a fiúk makkja is ilyen eleinte, de a sok szex, verés, idő.., sokat változik kevésbé érzékeny irányba.
2022. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velünk is előfordult a párommal pont ugyanígy ahogy leírtad. Pedig nem nyaltam máshogy vagy erőteljesebben mint előtte.

Átbeszéltük de nem volt sem érzelmi, sem mentális probléma; egyszerűen csak szülés után így alakult… igaz pár hónap után minden rendbe jött magától

2022. jún. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!