Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Változott a párod férfiassága...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott a párod férfiassága a szemedben mióta együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Az h te mennyire tartod őt ferfiasnak mikor össze jöttetek és most. Ha változás volt mitől?
2022. máj. 31. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
mármint a fsza?
2022. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beadtam neki a jót, aztán mikor egyre jobban közeledtünk szépen lassan elkezdtem adni magam. Most már tudja milyen vagyok, de nem zavarja mert szeret. Muszáj átverni őket, mert mindegyik habi úriasszony azt hatalmasak az igények, de ha szerelmesek már mindegy. Mindig így csináltam.

22f

2022. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a nemi szerve, hanem a férfiassága ( kisugárzása, viselkedese, kisugárzása stb)
2022. máj. 31. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!