Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van nő, aki kimondottan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nő, aki kimondottan szeret puha farokkal is "játszani"?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 23:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
En utalom állítgatni, sertő
2022. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#21

Hülyeség, hogy sértő lenne, azért ne gondolják azt a nők, hogy az a férfi aki megkívánta őket és meg akarja dugni őket, annak, már a 2. másodpercben áll a farka, ha találkoznak.

2022. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem all a 2 ik másodpercben akkor azt jelenti, hogy mar volt aznap egy menete vagy azelőtt való nap, maskepp állna. Tehat jóllakott es jatszani akar
2022. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerintem óriási királyság az elejétől a végéig végigvinni az egész folyamatot pl szájjal. Azaz, a teljesen "alvó" állapotot venni kezelésbe, felizgatni és elélveztetni. Nekem legalábbis baromi izgató dolog.


Szex után, a pihenési fázisban is szeretem nézegetni, forgatni a kezemben (általában a pasim sem bánja, sőt), kivarázsolni belőle az utolsó utáni cseppeket is, megpuszilgatni, megköszönni az élményt.



Az nyilván lelombozó lenne, ha dolgozna rajta az ember lánya, és nem történne semmi...

2023. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a csajok egy része csak merev farokhoz nyúl. Az ő partnerük meg csak tocsogós, felizgult puncihoz?
2023. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!