Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hová szereted ha élveznek, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová szereted ha élveznek, és melyik ami jobban izgat?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

A férfi farkából előtörő ragadós, büdös testváladék semmilyen szinten nem izgat. Lehet, hogy van nő, akinek ez kábulattal tölti el az agyát, de valószínűleg elég ritka.

Ne térítsen be a trutymójával, nem vagyok WC csésze.

2022. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
#1-es ez nem volt túl kedves megfogalmazás. Ha így viszonyulsz a spermához, az elég szélsőségesen negatív.
2022. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Azt szeretem, ha egy hosszútávú kapcsolatban a pasi beleélvezhet a puncimba. Minden más hidegen hagy.
2022. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

"A férfi farkából előtörő ragadós, büdös testváladék semmilyen szinten nem izgat. Lehet, hogy van nő, akinek ez kábulattal tölti el az agyát, de valószínűleg elég ritka.


Ne térítsen be a trutymójával, nem vagyok WC csésze."


Miért nem húzol el innen? Ez csak téged minősít! Normális pasinak sosem kell egy ilyen retek hulladék, csak szólok!

2022. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Kicsit szélsőséges amit az első írt, de azért retek nem lesz tőle. Előbb tartom reteknek azt a pasast aki erőlteti hogy az ondójától kéne a nőnek hatalmasat élveznie, meg azt hiszi hogy a nő külön lesi neki mennyi meg milyen jön. Kijön mert az orgazmussal jár, ennyi a sperma. Na meg kell a szaporodáshoz.
2022. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Amugy nőként én se értem ezt a sperma dolgot. Mit gondolnak a férfiak?? Nem attól fogok elélvezni a gyönyörűségtől hogy ondót lövell és azt hova teszi. Annyira unalmas már.
2022. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Én párkapcsolatban szeretem ha a számba, arcomra, szemüvegemre, mellemre, testemre élvez a pasi. Ha van rajtam combfix, akár arra is, onnan nyalogatnám le.
2022. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Én azt szeretem ha belém élvez a párom a szex végén. Számomra nagyon jó érzés és izgató is.
2022. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szembe, hajra ne, a többi helyen izgalmas tud lenni alkalmanként, de a legbiztosabb ha a helyére kerülnek a dolgok.
2022. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!